Mėsos kukuliukai alaus tešloje - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lie 28, 2017
2047 Peržiūrų
13 0
Mėsos kukuliukai alaus tešloje

Įkėlė
Mėsos kukuliukai alaus tešloje

Mėsos kukuliukai alaus tešloje

Puikus užkandis ir mažam, ir dideliam! Gamindami tikrai ilgai neužtruksite: labai jau greitai pasigamina kukuliukai bei tešla. Išduosiu paslaptį: suvalgysite taip pat greitai :). Galite kepti ir iš dvigubo, kukuliukams skirto produktų kiekio (tešlai tai tikrai užteks ir nurodyto kiekio produktų). Jei ir liks kukuliukų, šeimynykščiai ar svečiai sukirs šaltus! Pasigaminkite ir būsite sužavėti. Labiausiai vyrai, nes kukuliukai tinka prie alučio 😉

Kad pagamintumėte mėsos kukuliukus alaus tešloje, reikės:

Kukuliukams: 500 g maltos mėsos (skanus ir su vištiena, ir su kiauliena), kiaušinio, bandelės (apie 80 g), kaupino šaukšto aštrių garstyčių, trupučio džiovintų čiobrelių (kai neturiu jų, naudoju raudonėlį, baziliką), maltų juodųjų pipirų, druskos. Tešlai: 100 g miltų, 2 kiaušinių, mažiau nei pusės stiklinės šviesaus alaus, šaukštelio cukraus. Virti: aliejaus arba taukų.

Gaminimo eiga:

  • Bandelę išmarkinkite šaltame vandenyje.
  • Maltą mėsą sumaišykite su nuspausta bandele, kiaušiniu, pipirinkite, gardinkite garstyčiomis, šiobreliais, druskinkite ir formuokite 30 kukuliukų.
  • Gaminkite alaus tešlą: kiaušinius išsukite su miltais, pilkite alų, cukrinkite, druskinkite (jei reikia) ir gerai išmaišykite. Jei pasirodys, kad tešla labai tiršta, įpilkite dar truputėlį alaus.
  • Įkaitinkite aliejų.
  • Kukuliukus smeikite šakute, merkite į tešlą ir dėkite į įkaitintą aliejų ar taukus.
  • Kepkite (neužmirškite apversti), kol gražiai apkeps iš visų pusių.
  • Tiekite karštus su pomidorų padažu, salotų lapais ar šviežiais agurkais.

Skanaus! 😉

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti