Sočioji antienos sriuba - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Bir 10, 2013
3452 Peržiūrų
0 0
Sočioji antienos sriuba

Įkėlė
Sočioji antienos sriuba

Sočioji antienos sriuba

Tokią sriubą galite virti iš bet kokio kepto paukščio. Tik nepamirškite sukapoti kaulų – sultinys bus daug gardesnis :). O dar skaniau bus, jei išvirsite saujelę džiovintų baravykų, pakepinsit su svogūnėliu ir įmesit į sriubytę!

Puiku!  Ir vakarykščiai paukščio likučiai sunaudoti ir Jūs sotūs. Skanaus!

Gaminimo eiga:

antieną sukapokite nedideliais gabalais, dėkite į skardą ir kepkite apie 10 minučių iki 200 C įkaitintoje orkaitėje. Apkepkite iš abiejų pusių. Anties kaulus dėkite į didelį puodą, užpilkite 2,5 l vandens ir užvirinkite ant stiprios ugnies. Nugraibykite putas, sumažinkite ugnį, dėkite nuplautą, bet nenuluptą svogūną, sukapotus salierų stiebus, pipirus ir druskos. Pridenkite puodą ir virkite pora valandų. Sultinį nukoškite, nuo kaulų nupjaustykit mėsą ir susmulkinkit. Išvirkit ryžių lakštinius (kaip nurodyta ant pakuotės). Česnakus supjaustykit plonais griežinėliais ir pakepkite aliejuje. Sultinį užvirinkite. Į lėkštes dėkite ryžių lakštinių, užpilkite susltiniu, įdėkite keptų česnakų, česnakų laiškų, antienos ir tuoj pat tiekite. Kiekvienas savo sriubą gali paskaninti sojų padažu ir sezamų aliejumi.

Kad išvirtumėt sriubą prireiks:

200 g ryžių lakštinių, 4 salierų stiebų, laiškinio česnako, svogūno, šaukštelio juodųjų pipirų žirnelių, 2-3 česnako skiltelių, poros šaukštų aliejaus, sojų padažo, druskos ir keptos anties kaulų, kaklo bei sparnų.

Recepto Kategorijos:
Sočiosios sriubos · Sriubos

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti