Kaip panaudoti degtinę buityje - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lap 8, 2014
1290 Peržiūrų
1 0
Kaip panaudoti degtinę buityje

Įkėlė
Kaip panaudoti degtinę buityje

Kaip panaudoti degtinę buityje

 1. Kad be skausmo nuluptumėt tvirtai prilipusį pleistrą, gerai suvilgykit jo paviršių degtine (degtinė ištirpins klijus).
 2. Kad išvalytumėt tarpus tarp plytelių, silikonu užpildytus tarpus tarp sienos ir praustuvo, dušo kabinos nešvarumus sunkiai prieinamose vietose, užpilkit degtine. Palaukit 5 minutes ir nuplaukit vandeniu (degtinė naikina grybelį, pelėsį ir kt.).
 3. Akinių stiklus pavalykit skudurėliu suvilgytu degtine – alkoholis padės gerai nuvalyti stiklus ir panaikins bakterijas.
 4. Norit prailginti savo barzdos skustuvo ašmenų amžių? Panardinkit į stiklinę su dektine po skutimos ir palaikykit.
 5. Vatos gumulėlį suvilgykit degtine ir nuvalykit juo veidą (tinka valyti veidui, kai porėta oda).
 6. Šampūną sumaišykit su degtine ir plaukit galvą (toks mišinys pašalina toksinus ir skatina plaukų augimą).
 7. Maišeliuose užšaldykit vandenį ir degtinę (vandens reikia tiek pat kiek ir degtinės). Idealus būdas kuo ilgesnį laiką išsaugoti produktus šviežius (jei neturit šaltkrepšio) vykstant prie ežero ar pnš. Belieka tik sudėti į krepšį produktus, apdėti juos maišeliais su šaldyta atskiesta degtine ir puiku :).
 8. Virtuvėje atsirado mažų musyčių? Sumaišykit 30 ml degtinės, 3-4 lašus indų ploviklio ir 400 ml vandens. Patrinkit šiuo tirpalu tas vietas, kur yra vabzdžių ir jie patys paliks Jūsų namus :).
 9. Pridėkite į stiklainiuką šviežių levandų , užpilkit degtine, užsukit dangtelį ir palikit saulėtoj vietoj 3 dienas. Nukoškit ir naudokit kaip vaistą kaulų ir raumenų skausmui sumažinti.
 10. Pasigaminkit skystį burnos skalavimui. Stiklinėje degtinės išmaišykit 9 šaukštus cinamono, nukoškit, sumaišykit su trupučiu šilto vandens ir skalaukit burną (nenurykit!).
 11. Degtinė atšaldo nudegimus. Tik reikia užpilti tuoj pat ir pūslelės nesusidarys.
 12. Jei sutruks pūslė, užpilkit degtine. Ji ir nuskausmins ir dezinfekuos.
 13. Kad panaikintumėt pleiskanas, stiklinėje degtinės išmaišykit 2 arbatinius šaukštelius maltų rozmarinų, palaikykit pora dienų, nukoškit, gerai įtrinkit į galvos odą ir leiskit įsigerti (perplauti nereikia).
 14. Jei labai skauda ausį, įlašinkit kelis lašelius degtinės.
 15. Degtinė mažina karščiavimą. Gerai įtrinkite degtine ligonio nugarą ir krūtinę (degtinė greitai garuoja ir tai mažina kūno temperatūrą). Įtrynę šiltai neklokit ligonio, kad nesulėtintumėt proceso.
 16. Degtinė – puiki priemonė nuo nemalonaus kojų kvapo. Kiekvieną rytą ir vakarą gerai įtrinkit pėdas degtine ir kvapo kaip nebūta :).
 17. Paimkit ausų krapštuką, suvilgykit degtine ir kelis kartus lengvai prilieskit prie pūsleių, kad jos susitrauktų ir išdžiūtų. Tai puiki priemonė gydyti pūslelinę nuo lūpų.
 18. Jei prisilietėt prie nuodingosios gebenės, tuoj pat ant tos vietos užpilkit degtinės (panaikinsit toksinus).
 19. Kad nauji bateliai nenutrintų, nespaustų, įtrinkit juos degtine. Jeigu Jūs apsiovėte batelius eidamos į svečius, o nuėję jau nebegalite sėdėti ir tverti skausmo – įpilkite į kiekvieną po 50 ml degtinės ir po 10-15 minučių skausmo kaip nebūta :).

Jei žinote daugiau būdų, kaip panaudoti degtinę, rašykit komentaruose! 🙂

Recepto Kategorijos:
Straipsniai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti