Per karantiną „Minordija“ perkelia geriausius restoranus į jūsų virtuvę - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Geg 28, 2021
181 Peržiūrų
0 0
Per karantiną „Minordija“ perkelia geriausius restoranus į jūsų virtuvę

Įkėlė

Karantinas stipriai pakoregavo mūsų visų įpročius ir privertė atsisakyti tam tikrų gyvenimo (ir skrandžio) malonumų. Miela, iš tolo kvepianti, šalia darbo įsikūrusi kepyklėlė šiandien kiek sunkiau pasiekiama, nes dažnas dirba iš namų, o noras pasmaguriauti niekur nedingo. Sveikuoliškų kokteilių baras šalia namų užvėrė duris iki karantino pabaigos. Tradicinės ketvirtadienio vakarienės su draugais mieste taip pat atsisakyta neribotam laikui. Tik kai netekome šių mažų kuklių malonumų, supratome, kokie svarbūs jie mums buvo.

Kokybiška produkcija kiekvieniems namams

Tačiau šie malonumai visai neprarasti! Šiomis dienomis profesionalams aukščiausios kokybės maisto produktus ir žaliavas tiekianti UAB „Minordija“ atvėrė elektroninę parduotuvę, kurioje galite rasti aukščiausio lygio produkciją bei prekes konditerijai, pritaikytas patogiam gardėsių ruošimui namuose. Tai ką anksčiau į savo virtuves gaudavo tik virtuvės šefai, dabar gali atkeliauti ir į jūsų namus. 

Beveik du dešimtmečius UAB „Minordija“ tiekia produktus ir reikmenis, skirtus konditerijos, kepyklų, pieno bei maisto pramonės atstovams. Prekės vartotojams siūlomos tik iš patvirtintų, audituotų tiekėjų, laikantis griežtų kokybės standartų ir reikalavimų. Įmonė siekia garantuoti aukščiausią prekių kokybės lygį, tad aktyviai stebi produktų gamybos procesus, tikrina, ar žaliavos yra užaugintos ir pagamintos atsakingai. Dėl tokių aukštų kriterijų, UAB „Minordija“ pelnė profesionalių virtuvės šefų pasitikėjimą. 

Kadangi prasidėjus karantinui gerokai rečiau lankomės restoranuose, kavinėse, baruose, tačiau vis tiek norisi pasimėgauti gardžiais kepiniais ir kulinarinėmis įdomybėmis,  „Minordija“ pritaikė savo asortimentą kiekvieniems namams. Sumažintos pakuotės, atrinkti produktai ir gaminiai, kurie tinka ruošti namuose – el.parduotuvėje puikuojasi per 1000 skirtingų pavadinimų prekių, kurios leis sukurti nuostabią kulinarinę patirtį neišėjus iš namų. 

Per 1000 prekių įvairioms kulinarinėms idėjoms

„Minordija“ el.parduotuvėje galima įsigyti pačių įvairiausių gaminių, paruoštukų, ingredientų ir idėjų gardžiam pusryčių, pietų ar vakarienės patiekalui.

Čia pirkėjai ras platų pasirinkimą jau paruoštų mišinių kepiniams, įdarų, kremų bei įvairių ingredientų, reikalingų konditerijos gamybai bei dekoravimui, o įvairūs papuošimai, glazūros ir rūšinis  šokoladas leis net paprasčiausius kepinius paversti ypatingais. 

Daug laiko virtuvėje nenorintys užtrukti vartotojai gali įsigyti jau paruoštą šaldytą produkciją, pavyzdžiui, sviestinių kruasanų ar bandelių ir jas per kelias minutes išsikepti orkaitėje, o rezultatas bus toks pat kaip iš mylimos kepyklėlės. Taip pat ir kepinių mišiniai, kuriuos tereikia sumaišyti su vandeniu/pienu ir supilti į kepimo skardą, o jau po gero pusvalandžio ragauti kvepiantį pyragą.

Gausu ir sveikų produktų veganiškiems gaminiams, siūlomi kepiniai be glitimo, tad apsipirkti galės ir ieškantys sveikų, alergijos nesukeliančių produktų. El.parduotuvės asortimente rasite ir vaisių kokteilių bei uogų, vaisių ir daržovių tyrių, riešutų, džiovintų vaisių ir sėklų. 

Ir kaip gi be tokių produktų, kurie nuolat privalo būti namuose – miltai, aliejus, cukrus, padažai, kepimo popierius ir maisto laikymo priemonės – jų taip pat yra, tad namų virtuve per karantiną tikrai bus pasirūpinta! 

Recepto Kategorijos:
Straipsniai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti