Karštas sotus užkandis - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Spa 23, 2018
1601 Peržiūrų
8 0




Karštas sotus užkandis

Įkėlė
Karštas sotus užkandis

Karštas sotus užkandis

Pavyks kiekvienai šeimininkei, nes labai nesudėtinga gamyba, paprastučiai produktai. Patiks visiems, kurie mėgsta užkepėles, sūrį bei krabų lazdeles. Taip, kad… pirmyn! 😉

Iš nurodyto produkto kiekio pagaminsite 2 porcijas, na, iš bėdos trečią asmenį pavalgydinsite, jei kiti du nelabai valgūs 😀 . Aš gaminau iš dvigubo produktų kiekio ir kepiau 26,5×19 cm stiklinėje kepimo formoje. Sūrio turėjau trijų rūšių (Guoda Germanto, Dvaro, Mix Cheese tarkuotą sūrį picai (Džiugas)), tai ir dėjau visų po lygiai. Majonezą naudojau neriebų, skirtą salotoms (Hellmanns).

Pastaba. Nepersistenkite druskindami, nes naudosite daug sūrio ir majonezo. Kepimo laikas ir orkaitės kaitra priklausys nuo orkaitės privalumų. Gal jums teks kepti 5 minutėmis ilgiau, o gal ir kepant iki 180 C įkaitusioje orkaitėje, užkandis pasidengs traškia sūrio plutele. 

Įspėjimas!!! „Karštas sotus užkandis” – tai ne apkepas ar pica, kurie gražiai pjaustosi ir išlaiko formą įdėjus į lėkštę 🙂 Jei valgysite jau pravėsusį – taip, forma bus, pjaustysis gana neblogai. 

Kad pagamintumėte „Karštas sotus užkandis”, reikės:

400 g krabų lazdelių, 250 g fermentinio sūrio, 200 ml majonezo, 1 didelės česnako skiltelės, žiupsnelio kmynų, pagal skonį: maltų baltųjų pipirų, maltos saldžiosios džiovintos paprikos, druskos. 

Gaminimo eiga:

  • Nupilkykite kmynus.
  • Krabų lazdeles supjaustykite kubeliais.
  • Sūrį sutarkuokite burokine tarka.
  • Česnako skiltelę smulkiai sutarkuokite.
  • Kepimo indą patepkite labai labai mažu kiekiu aliejaus ir pabarstykite negailėdami maltais džiūvėsėliais (neturite ir nereikia. Tuomet ir aliejaus nereikia, manau).
  • Krabų lazdeles sumaišykite su kmynais, 2/3 sūrio, majonezu, pipirais, paprikos milteliais, truputį padruskinkite.
  • Masę sudėkite į kepimo indą ir pabarstykite likusiu sūriu.
  • Kepkite 15 minučių iki 180 C įkaitintoje orkaitėje. Jei norite, kad sūris daugiau apskrustų – padidinkite kaitrą iki 200 C, likus 5 minutėms iki kepimo pabaigos. 
  • Skanu su šviežiais pomidorais.
Karštas sotus užkandis

Karštas sotus užkandis

Skanaus! 😉

 





Recepto Kategorijos:
Karšti ir šalti užkandžiai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti