4 fantastiškai skanių šašlykų receptai - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Bal 30, 2014
4140 Peržiūrų
0 0
4 fantastiškai skanių šašlykų receptai

Įkėlė

1 receptas.

4 fantastiškai skanių šašlykų receptai

4 fantastiškai skanių šašlykų receptai

2 kg mėsos reikės: 1 didelio arba 2 mažų kivių, prieskonių ir svogūnų pagal skonį. Kivi sutrinkite ir sumaišykite su mėsa, paprieskoniuokit, padruskinkit. Svogūnus supjaustykit ir sumaišykit su mėsa. už gero pusvalandžio galite kepti!

2 receptas.

4 kg mėsos reikės: 2 granatų arba 1 stiklinės natūralių granatų sulčių, 150 mg sauso raudonojo vyno, 3-4 svogūnų. Visus produktus sumaišykit ir pamarinuokit 10-12 valandų (aš marinavau per naktį). Kai liks 1,5 valandos iki kepimo padruskinkit ir gerai išmaišykit. Ir dar viena paslaptis: kelias sekundes mėsą pakepkit ant dar labai kaitrios ugnies (mėsa pasidengs apsaugine plutele ir visos mėsos sultys liks viduje,o šašlykas bus sultingas). Paskui šašlyką kepkit kaip visada…

3 receptas.

Užpilkit mėsą stipriai gazuotu vandeniu ir palaikykit 2 valandas. Paskui nupilkit mineraliniu vandiu. Mėsą gausiai pabarstykit prieskoniais, dėkit majonezo ir gerai išmaišykit ir palaikykit 10-15 minučių. Galit kepti!

4 receptas.

Apytiksliai 4 kg mėsos (skaniausia sprandinė) reikės: 2 didelių svogūnų 2,5-3 šaukštų druskos, 3-4 citrinų sulčių (priklausys nuo citrinų dydžio), pipirų (nepadauginkit), majonezo. Svogūnus supjaustykit griežinėliais, mėsą taip pat supjaustykit, papipirinkit, padruskinkit, dėkit majonezo, pilkit citrinų sultis ir viską gerai išmaišykit. Marinuokit 3 valandas ir kepkit. Aš dažniausiai mėsą marinuoju iš vakaro (mėsa būna dar sultingesnė ir skanesnė). Kadangi citrinų sultys ir mėsos sultys subėga ant dugno, stengiuosi kuo dažniau viską permaišyti.

Skanaus ir smagių pasibuvimų gamtoje! 🙂

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti