Aštri ir soti avienos sriuba - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Bir 21, 2013
1621 Peržiūrų
0 0
Aštri ir soti avienos sriuba

Įkėlė
Aštri ir soti avienos sriuba

Aštri ir soti avienos sriuba

Patarimas. Prieš dėdami į sriubą laurų lapelius, jais perbraukite sausą įkaitusią keptuvę – tai suteiks sriubai sodresnį aromatą, kuris užgoš avienos specifinį skonį ir kvapą.

Gaminimo eiga:

mėsą užpilkite 1,5 l šalto vandens, užvirkite ir nugraibykite putas. Vieną svogūną ir morką supjaustykit kubeliais ir pakepinkit sausoj keptuvėj. Sultinį virkit 40 minučių, tada nukoškite į puodą, kuriame virsite sriubą. Mėsą ir lašinukus supjaustykit nedideliais gabaliukais ir paskrudinkit sausoje keptuvėje. Sudėkit smulkintus česnakus, kubeliais supjaustytus likusius svogūnus, padruskinkit, papipirinkit, įpilkit truputį karšto vandens ir troškinkit pusvalandį uždengtame puode. Patroškintą mėsą dėkite į puodą su sriuba. Ankštines pupeles ir bulves supjaustykit kubeliais, aitriąją papriką ir svogūnų laiškus supjaustykit žiedeliais. Viską suberkit į sriubą. Tada įmeskite laurų lapelius ir virkite dar 5-8 minutes.

Kad išvirtumėt sriubą prireiks:

400 g minkštos avienos, 200 g avienos su kaulais, 50 g rūkytų lašinukų, 3-4 bulvių, 150 g ankštinių pupelių, žalios aitriosios paprikos, morkos, 3 svogūnų , poros česnako skiltelių, 100 g svogūnų laiškų, poros laurų lapelių, maltų juodųjų pipirų, druskos.

Skanaus!

Recepto Kategorijos:
Aštrios sriubos · Sočiosios sriubos · Sriubos

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti