Calzone pica su vištiena - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Geg 21, 2018
2467 Peržiūrų
2 0
Calzone pica su vištiena

Įkėlė
Calzone pica su vištiena

Calzone pica su vištiena 

Jūsų dėmesiui – namuose gaminta Calzone pica! Švelnutė minkštutė tešla, sultingas, sotus įdaras… mmmm…, nepaprastai skanu! 😉

Pastaba. Baziliko galite ir nedėti, o vietoj jo puikiai tiktų raudonasis svogūnas, supjaustytas žiedeliais. Beje, jei norite, kad sūris, kai iškeps pica būtų minkštesnis, nesitampytų kaip guma, naudokite ne šviežią mocarelos sūrį, o brandintą arba bet kokį kitą fermentinį sutarkuotą sūrį. Jeigu neturėsite kepimo popieriaus ir picas dėsite ant kepimo skardos, išteptos aliejumi, geriau iškočiotus picų pagrindus dėkite ant kepimo skardos, tada dėkite įdarą ir užspauskite kraštus. Kodėl taip? Ogi todėl, kad perkeliant ant kepimo skardos, jau įdarytą picą, ji gali ne tik kad prarasti formą, bet ir suplyšti, pairti…

Iš nurodytų produktų kiekio pagaminsite 3 dideles picas.

Kad iškeptumėte Calzone picas, reikės:

Tešlai: 200 ml pieno, 2 šaukštelių sausų mielių, 1 šaukštelio cukraus, 1 šaukštelio druskos, 3 didelių šaukštų aliejaus, 250 g miltų (man pasirodė per daug lipni tešla, tad įbėriau dar saują miltų).

Įdarui: 300 g viščiukų vidinės filė, 250-300 g pievagrybių, 230-250 g mocarelos, 2 pomidorų (apie 250 g), 1 šaukštelio picų prieskonių, šviežio baziliko, druskos, maltų juodųjų pipirų, 3 šaukštų pomidorų padažo, 2 šaukštų aliejaus.

Taip pat reikės: aliejaus arba kepimo popieriaus, 1 kiaušinio trynio.

Gaminimo eiga:

  • Pašildykite pieną (jis neturi būti karštas). Įmaišykite mieles ir cukrų. Dubenį, įstatykite į didesnį indą su karštu vandeniu, pridenkite rankšluosčiu ir palaikykite 15-20 minučių. Arba, jei pas jus namuose labai šilta, nestatykite į tą indą su karštu vandeniu.
  • Įmaišykite aliejų, druską, miltus, užminkykite tešlą, dubenį uždenkite rankšluosčiu ir vėl laikykite šiltai (aš laikiau 45 minutes), kol tešla dvigubai pakils.
  • Ruoškite įdarą: file gabaliukus supjaustykite nedideliais kubeliais, apkepkite aliejuje (apie 4-5 minutes, nuolat pamaišydami ant vidutinio kaitrumo ugnies), sudėkite skridinėliais arba taip kaip jūs norite, supjaustytus grybus, padruskinkite, papipirinkite, suberkite picų prieskonius ir kepkite 15 – 20 minučių. Pomidorus supjaustykite skridinėliais, taip pat ir mocarelą.
  • Tešlą padalinkite į tris dalis.
  • Iškočiokite tris skritulius. Geriau bus, jei tešlos skritulius kočiosite iškart ant kepimo popieriaus.
  • Vieną skritulio dalį patepkite šaukštu pomidorų padažo, sudėkite pakepintą vištieną su grybais. Ant viršaus išdėliokite pomidorų griežinėlius, ant jo – smulkintus bazilikus, paskui mocarelos griežinėlius.
  • Įdarą uždenkite kita tešlos dalimi ir užspauskite kraštus arba susukite kraštus gyvatėle.
  • Picas patepkite išplaktu kiaušinio tryniu.
  • Kepimo popierių su picomis atsargiai perkelkite ant kepimo skardos ir kiškite į orkaitę, įkaitintą iki 180 C kaitros.
  • Kepkite 30-35 minutes.
Calzone pica su vištiena

Calzone pica su vištiena

Malonių pojūčių, skanaujant Calzone picą su vištiena! 😉

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti