Kepti viščiukai su vyno padažu - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Bir 19, 2013
719 Peržiūrų
0 0
Kepti viščiukai su vyno padažu

Įkėlė
Kepti viščiukai su vyno padažu

Kepti viščiukai su vyno padažu

Patarimas. Kelmučius pirmiausia gerai nuplaukite ir perliekite verdančiu vandeniu, kad nebūtų slidūs. Nusausinkit ir tada kepkit.

Kad pagamintumėt patiekalą reikės:

poros viščiukų (po 600-700 g), 250 g nedidelių kelmučių, 200 g mažų svogūnėlių, 150 g lašinukų, stiklinės sauso baltojo vyno, poros šaukštų grietinės, poros šaukštų sviesto, maltos paprikos, maltų juodųjų pipirų, druskos.

Gaminimo eiga:

viščiukus išilgai perpjaukite pusiau (per stuburą). Puseles gerai įtrinkite druskos, pipirų ir paprikos mišiniu. Į nedidelę kepimo formą pilkite lydytą sviestą, dėkite viščiukus ir kepkite pusvalandį iki 200 C įkaitintoje orkaitėje (pora kartų apliekite susidariusiomis sultimis). Iškepusius viščiukus išimkite, dėkite į indą, uždenkite ir laikykite šiltai. Lašinukus supjaustykit nedideliais kubeliais ir pakepkite, berkite svogūnėlius (aišku, kad nuluptus :)), grybus, padruskinkit, išmaišykit, pakepkit, uždenkit dangčiu ir troškinkit. Į formą, kurioje kepė viščiukai, supilkite vyną, dėkite grietinę ir keletą minučių pakaitinkit. Padažu apliekit viščiukus, aplink juos sudėkit troškintus grybus su svogūnėliais ir ragaukite. Skanaus!

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti