Keptos krevetės su medumi ir garstyčiomis - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Kov 13, 2019
2889 Peržiūrų
10 2
Keptos krevetės su medumi ir garstyčiomis

Įkėlė
Keptos krevetės su medumi ir garstyčiomis

Keptos krevetės su medumi ir garstyčiomis

Dievinu keptas krevetes! 😀 Taip paruoštos krevetės – gardus karštas ir šaltas užkandis krevečių mėgėjams. Ir ne tik jiems. Iš patirties žinau, jog valgo net ir tie, kurie nemėgsta jūros gėrybių 😉 😀

Pastaba. Žinovai sako, kad reikia atšildyti krevetes ir perlieti verdančiu vandeniu – taip bus išsaugotas jų skonis. Arba, jei neturite laiko atšildymui, galite jas dar sušalusias perlieti verdančiu vandeniu arba kelioms sekundėms su kiaurasamčiu įleisti į verdantį vandenį. 

Kad pagamintumėte patiekalą „Keptos krevetės su medumi ir garstyčiomis”, reikės:

2 pakelių po 300 g šaldytų didelių krevečių (naudojau virtas, lukštentas su uodegėle baltakojes blyškiąsias krevetes), 3 su kaupu šaukštelių Dižono  garstyčių, 4 su kaupu šaukštelių medaus, 1 žaliosios citrinos, 4 česnako skiltelių, saujos smulkintų petražolių lapelių, šlakelio aliejaus. 

Gaminimo eiga:

  • Krevetes atitirpinkite.
  • Medų šiek tiek pašildykite, kad suskystėtų. Sumaišykite su garstyčiomis ir išspaustomis česnako skiltelėmis bei sitrinos sultimis. Gerai išmaišykite.
  • Marinatu užpilkite krevetes ir atsargiai pamaišykite, kad tolygiai pasiskirstytų.
  • Uždenkite maistine plėvele ir kiškite į šaldytuvą kelioms valandoms.
  • Aliejų įkaitinkite gilesnėje nemažoje keptuvėje, dėkite krevetes ir kepkite, kol gražiai apskrus. Petražoles dėkite prieš kepimo pabaigą. Kad krevetės tolygiai ir gražiai apkeptų, kepdami nuolat maišykite.
Keptos krevetės su medumi ir garstyčiomis

Keptos krevetės su medumi ir garstyčiomis

  • Gardu su TERIYAKI padažu.

Skanaus 😉

Panašūs receptai: https://www.delfi.lt/1000receptu/receptai/krevetes-kuriu-neimanoma-pamirsti.d?id=71670662 , https://receptai.lidl.lt/Receptai/Azijietiskos-krevetes-medaus-ir-cesnaku-padaze , https://receptai.lidl.lt/Receptai/Azijietiskos-krevetes-medaus-ir-cesnaku-padaze , 

Recepto Kategorijos:
Jūros gėrybių užkandžiai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti