Kiaulienos kotletai su grybų įdaru - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Sau 8, 2017
3460 Peržiūrų
9 0




Kiaulienos kotletai su grybų įdaru

Įkėlė
Kiaulienos kotletai su grybų įdaru

Kiaulienos kotletai su grybų įdaru

Kotletai su grybų įdaru

Pastaba. Patikėkit, tikrai skanu ir nėra ko nuogąstauti, kad nepavyks. Puikiai tiks net ir šventiniams pietums, neišpeiks nei vienas jūsų svečias, tik, manau, kad tektų pamąstyti, kaip gražiau patiekti… Štai tik tokia problema Jūsų laukia 🙂 . Pagaminsite taip pat labai greitai.  Na, aš, kad dar greičiau būtų, grybus su svogūnais pakepinu ir kotletus suformuoju iš vakaro, jei tokį patiekalą galvoju patiekti svečiams. Tada kotletus apvolioju miltų ir krakmolo mišinyje, dedu ant lentelės, užtiestos plėvele, uždengiu maistine plėvele ir kišu į šaldytuvą. Tarp kitko, palaikius kotletus šaltai, jie net geriau gaunasi. 

Kad iškeptumėte kiaulienos kotletus su grybų įdaru, reikės:

1 kg maltos kiaulienos (gali būti mentė malta), 200 ml pieno, 4 šaukštų maltų džiūvėsėlių, kiaušinio, 2 svogūnų, 2 didelių česnako skiltelių, svogūnų laiškų (apie 20-30 g), 40-50 g sviesto, 400 g pievagrybių, druskos, maltų juodųjų pipirų, šaukštelio grietinės, didelės saujos krakmolo, didelės saujos miltų.

Gaminimo eiga:

  • Svogūnus ir grybus susmulkinkite ir pakepinkite svieste (atsiradęs skystis turėtų išgaruoti). Atvėsinkite.
  • Sumaišykite mėsą, kiaušinį, sutarkuotus česnakus, išmirkintus piene džiūvėsėlius, sukapotus svogūnų laiškus, papipirinkite, padruskinkite.
  • Masę labai gerai išminkykite ir pakeldami iš dubens bei mesdami atgal, padaužykite (geriau sulips masė, nepairs kepdami kotletai).
  • Rankas pavilgykite vandenyje imkite mėsos masės, suplokite ant delno blyną, dėkite šaukštą grybų masės ir suformuokite kotletą.
  • Kiekvieną kotletą apvoliokite miltų ir krakmolo mišinyje.
  • Suformavau 8 kotletus. Likusią mėsos masę ir grybus sumaišiau ir iškepiau 10 mažučių kotletukų. Bus puiki užkandėlė.
  • Kotletus dėkite į keptuvę su aliejumi (aliejus turi apsemti kotletus iki pusės)
  • Kepkite ant silpnos ugnies 25-30 minučių. Kai viena pusė apkeps, keptuvę uždenkite dangčiu ir kepkite dar tiek pat minučių.
  • Skanu su bulvių koše ir pomidorais arba šviežiomis salotomis.
Kiaulienos kotletai su grybų įdaru

Kiaulienos kotletai su grybų įdaru

Skanaus! 🙂





Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti