Makaronų, grybų, dešros ir sūrio užkepėlė - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Spa 1, 2019
849 Peržiūrų
4 0
Makaronų, grybų, dešros ir sūrio užkepėlė

Įkėlė
Na taip taip… suprantu, kad nė vieno iš jūsų nenustebinsiu šiuo receptu 🙂 Tai paprasčiausias pasidalinimas receptu patiekalo, kuris nereikalauja daug laiko, susideda iš produktų, kurių dažniausiai turime šaldytuve, kurių (pvz. makaronų) būna likę nuo kito patiekalo. Makaronų, grybų, dešros ir sūrio užkepėlė – patiekalas, kuris gelbsti ne tik tuo metu, kai žiauriai skubame, bet ir tuomet, kai jau nebesugalvojame, ką gaminti 😉 
Makaronu, grybų, dešros ir sūrio užkepėlė

Makaronų, grybų, dešros ir sūrio užkepėlė

Pastaba. Grietinėlės, sūrio, pomidorų kiekis priklausys nuo to, ar jūs kepsite trijose (bus labai sočios trys porcijos), ar keturiose formelėse. Kepiau 3 indeliuose ir mano vieno kepimo indelio talpa – apie 700 ml.
Jei neturite virtų makaronų, išvirkite 2,5 stiklinės (reikės maždaug 4 stiklinių vandens).
Kad pagamintumėte Makaronų, grybų, dešros ir sūrio užkepėlė, reikės:
Makaronų (turėjau virtų makaronų apie 4 stiklines), 300 g dešros, 250 g pievagrybių, 6 didelių saujų sūrio, nemažo pomidoro, svogūno, 9 šaukštų grietinėlės, 3 šaukštų aliejaus.
Gaminimo eiga:
  • Makaronus išvirti pasūdytame vandenyje, jei neturėsite virtų.
  • Dešrą supjaustykite kubeliais.
  • Grybus – griežinėliais.
  • Svogūną smulkiai supjaustykite ir berkite į keptuvę su aliejumi. Po poros minučių prie svogūnų žerkite grybus. Patroškinkite apie 5-7 minutes ant silpnos ugnies. Truputį papipirinkite ir padruskinkite.
  • Į kepimo indelius sudėkite makaronus, svogūnus su grybais, dešrą, sūrio po 2 saujas. Truputį pamaišykite, kad tolygiau pasiskirstytų produktai. Užpilkite ant kiekvieno indelio turinio po 3 šaukštus grietinėlės. Ant viršaus išdėliokite pomidorų griežinėlius.
  • Kiškite kepimo indelius į iki 200 laipsnių įkaitintą orkaitę ir kepkite apie 15 – 20 minučių. Baigiant kepti užberkite dar po saujelę sūrio sūrį ir kepkite minutę.

Skanaus! 😉

Panašūs receptai: https://www.lamaistas.lt/receptas/makaronu-apkepas-su-kumpiu-ir-suriu-11869 , http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2007-02-04-makaronu-apkepas-su-desra/21285 

Recepto Kategorijos:
Makaronų ir kruopų apkepai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti