Pietūs per pusvalandį - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lap 4, 2017
2004 Peržiūrų
7 1
Pietūs per pusvalandį

Įkėlė
Pietūs per pusvalandį

Pietūs per pusvalandį

Gamindami tikrai neužtruksite ilgiau nei pusvalandį. Pavalgys 4-5 asmenų šeima.

Kad pagamintumėte pietus per pusvalandį, reikės:

550-600 g sprandinės, 1 didelio svogūno (130-140 g), 1 morkos (apie 120 g), druskos, maltų juodųjų pipirų, 1 -1,5 stiklinės Basmati ryžių, aliejaus, saujos miltų, saujos krakmolo.

Gaminimo eiga:

  • Puode užkaiskite 2 stiklines šalto vandens (vandens kiekis priklausys nuo ryžių kiekio) ir 1 stiklinę ryžių ( nuplautus ryžius dėkite į šaltą vandenį). Puodą uždenkite dangčiu. Stebėkite ryžius. Kai vanduo užvirs, ugnį sumažinkite iki minimumo ir virkite 8-10 minučių. Kai jau matysite, kad vanduo tuoj tuoj išseks, truputį padruskinkite ryžius, ugnį išjunkite, dangčiu uždenkite puodą ir palikite.
  • Sprandinę supjaustykite gabaliukais (apie 0,5x2x4 cm), padruskinkite, papipirinkite, suberkite krakmolą ir miltus, išmaišykite (čia tam, kad mėsytė išliktų sultinga) ir išdėliokite keptuvėje su aliejumi. Vieną pusę kepkite ant stipresnės ugnies, kol apskrus švelniai. Kai mėsytės viena pusė bus apkepus, apverskite visus gabaliukus, ugnį sumažinkite iki minimumo, keptuvę uždenkite dangčiu ir kepkite (10 minučių).
  • Morką stambiai sutarkuokite, svogūną supjaustykite (nesistenkite smulkiai pjaustyti) ir suberkite ant mėsos, kai ši bus pakepusi 5 minutes. Kepkite dar 5 minutes (kad būtų išnaudotas mėsos kepimui skirtas laikas), tada sumaišykite daržoves ir mėsą ir dar šiek tiek patroškinkite, kol suminkštės daržovės. Ilgai kankintis neteks 🙂
  • Štai ir viskas. Dėkite į lėkštes, puoškite baziliko lapeliais ar petražolėmis, skaninkite pomidorų padažu, jei norite, ir skubėkite valgyti.

Skanaus! 😉

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti