Pikantiška pomidorų sriuba su mėsa - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Bir 11, 2013
1499 Peržiūrų
0 0
Pikantiška pomidorų sriuba su mėsa

Įkėlė
Pikantiška pomidorų sriuba su mėsa

Pikantiška pomidorų sriuba su mėsa

Sriuba soti ir labai tiršta. Jei nemėgstat tirštų sriubų, dėkit perpus mažiau pupelių, nedėkit makaronų, jei dar bus tiršta – įpilkit virinto vandens. O jei Jums atrodo, kad labai jau daug produktų naudojama vienai sriubai išvirti, siūlau, nedėti makaronų arba pupelių, saliero, svogūno ir špinatų. Šiaip tai geriau jau patys paeksperimentuokite (juk geriau žinote savo skonio receptorius :)).

Gaminimo eiga:

pupeles 6-10 valandų pamirkykite šaltame vandenyje, nuplaukite, užpilkite šviežiu šaltu vandeniu ir virkite neuždengtame puode 40 minučių. Kaulus 15 minučių kepkit iki 200 C įkaitintoje orkaitėje. Kai apskrus, sudėkite į didelį puodą, užpilkite 2-3 l vandens ir užvirkite ant vidutinio kaitrumo ugnies. Kai užvirs nugraibykite putas. Įmeskite gvazdikėlį, nenuluptas česnakų skilteles ir virkite 3 valandas ant silpnos ugnies. Kai išvirs, kaulus išimkite, sultinį nukoškite. Svogūną, morką, salierą ir cukiniją supjaustykit vidutinio dydžio kubeliais, o porą (visą baltąją dalį ir apie 3 cm žaliosios) supjaustykit plonais griežinėliais. Kiaulieną supjaustykit plonom, trumpom juostelėm ir storadugniam puode pakepinkit aliejuje 3 minutes. Tada sudėkite visas daržoves ir pamaišydami kepkit dar 20 minučių (neleiskit daržovėms paruduoti!). Bazilikų bei špinatų kotelius nuskabykit ir susmulkinkit, o lapelius stambiai sukapokit. Į puodą dėkit konservuotus pomidorus su sultimis, laurų lapelius, susmulkintus bazilikų ir špinatų kotelius. Sudėkite pupeles, pilkite sultinį ir virkite uždengtame puode pusvalandį (tik, aišku, ant silpnos ugnies). Į sriubą dėkite makaronus, bazilikų ir špinatų lapelis, druskos, pipirų. Virkite, kol suminkštės makaronai (apie 10 minučių). Sriubą pabarstykite tarkuotu sūriu ir tiekite labai karštą.

Kad išvirtumėt sriubą prireiks:

2 didelių jaučio kaulų (neturėsit – tiks ir kiaulės ar triušio), 150 g neriebios kiaulienos (nemėgstat kiaulienos, dėkit vištienos), 700 g konservuotų smulkintų paomidorų sao sultyse, didelės saujos smulkių makaronų, mažo svogūno, mažo poro, morkytės, mažos cukinijos, mažo saliero gumbo, stiklinės raudonųjų pupelių, poros česnako skiltelių, po ryšulėlį bazilikų ir špinatų, poros šaukštų alyvuogių aliejaus, poros laurų lapelių, gvazdikėlio, maltų juodųjų pipirų, druskos, parmezano.

Skanaus!

Recepto Kategorijos:
Sočiosios sriubos · Sriubos

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti