Šilta rūkytų jūrinių lydekų užkandėlė - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Spa 19, 2018
1085 Peržiūrų
12 0
Šilta rūkytų jūrinių lydekų užkandėlė

Įkėlė
Šilta rūkytų jūrinių lydekų užkandėlė

Šilta rūkytų jūrinių lydekų užkandėlė

Va taip ir būna… Prisiperki rūkytos žuvies, dalį suvalgai, nes tų valgytojų būna dažniausiai tik du, o paskui suk galvą, ką iš tos žuvies pagaminti, kad būtų paprasta,  skanu, nes žuvies tai neišmesi, gaila. Taigi, siūlau labai paprastutį Šilta rūkytų jūrinių lydekų užkandėlė receptuką. Užkandėlė tiks ir alkanam, netikėtai užgriuvusiam svečiui (aišku, artimesniam 🙂 ) pavaišinti.

2  sočios porcijos.

Gaminsite iki 20 minučių.

Suvalgysite per 3 minutes 😀

Pastaba. Majonezo galite ir nenaudoti, jei jau labai priešiškai nusiteikę, bet mums su juo skaniau 🙂 . Nepersistenkite druskindami ir pipirindami.

Kad pagamintumėte Šilta rūkytų jūrinių lydekų užkandėlė, reikės: 

190-200 g karštai rūkytų jūrinių lydekų (tiks ir bet kuri kita balta žuvis), 170 g morkų (gryno svorio), 150 g svogūnų, 5 šaukštų saulėgrąžų aliejaus (naudoju nerafinuotą), 2 kaupinų šaukštų pomidorų padažo,  2 šaukštelių majonezo (naudoju Helmant salotoms), labai labai nedaug druskos ir maltų juodųjų pipirų (jei bus būtinybė).

Gaminimo eiga:

  • Nuskuskite, nuplaukite ir sutarkuokite burokine tarka morkas.
  • Svogūnus nulupkite, nuplaukite ir supjaustykite kuo plonesniais pusžiedžiais.
  • Morkas ir svogūnus berkite į įkaitintą aliejų, ugnį sumažinkite iki minimumo, uždenkite keptuvę dangčiu ir laikas nuo laiko pamaišydami, patroškinkite 10 minučių. 
  • Kol troškinasi daržovės, žuvytę išdarinėkite, o jos mėsytę supjaustykite gabaliukais ir dėkite į dubenėlius, kuriuose tieksite.
  • Paskui, kai jau daržovės bus pasitroškinusios, įpilkite į jas 25 ml vandens, sukrėskite pomidorų padažą, išmaišykite ir dar 2 minutes patroškinkite. Galite padruskinti ir papipirinti, bet aš jums siūlau pirmiausia paragauti žuvies. Jei ji pakankamai sūri – tikrai nereikia druskos nei pipirų. Dar juk ir pats pomidorų padažas turi aštroką skonį.
  • Patroškintas karštas daržoves krėskite ant  žuvies gabaliukų, jie kaip mat apšils 🙂 .
  • Puoškite majonezu ir petražolės šakele.
  • Valgykite tuoj pat.
Šilta rūkytų jūrinių lydekų užkandėlė

Šilta rūkytų jūrinių lydekų užkandėlė

Skanaus! 😉

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti