Sočioji brolio mišrainė - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lap 22, 2020
792 Peržiūrų
4 0
Sočioji brolio mišrainė

Įkėlė
Sočioji brolio mišrainė

Sočioji brolio mišrainė

Visuomet, kai tik užsukame pas brolį pasisvečiuoti, tenka išragauti sriubas, mišraines, kepsnius, užkandėles, patiekalus, kurių aprašymų tikrai nerasi maisto gaminimo puslapiuose. Taip ir šį kartą, užsukom trumpam, šiaip paplepėti, pasiteirauti, kaip sekasi ir…, kaip visada, kavos puodelis, antras, užkandėlė pikantiška, žodis po žodžio – ir ant stalo atkeliauja MIŠRAINĖ! Į tai, kaip ji atrodo, kai jau sumaišyta su majonezu ar jogurtu, protinga šeimininkė tikrai nekreips dėmesio, nes kitaip ji ir negali atrodyti. Ir be to, siūlydamas paskanauti savo naujo šedevro, brolis tikrai neplanavo, kad pulsiu fotografuoti mišrainę, visiškai „nepasiruošusią” fotosesijai 😉 , na, ir nesistengė kažkaip įmantriai ją patiekti.

Pritarsiu tiems, kurie porins, jog šios mišrainės produktai ne visai dera tarpusavyje, kad tai sunkokas maistas… Bet jūs neįsivaizduojate, kokia ši mišrainė skani! Kiekvienas ingredientas papildo vienas kitą ir suteikia mišrainei pikantiškumo.

Siūlau, bent jau iš pusės kiekio nurodytų produktų pasigaminti šią mišrainę ir paskanauti 😉

Kad pagamintumėte Sočioji brolio mišrainė, reikės:

200 g rūkytos lašišos, 1,5 – 2 (apytiksliai 200 – 300 g jau virtų pupelių) stiklinių virtų pupelių, 200 g fermentinio sūrio (Farmilk 45 proc. riebumo), 50-100 g pelėsinio sūrio (Brie President), 5 skiltelių česnako, 5 virtų kiaušinių, citrinpipirių pagal skonį, ciberžolės pagal skonį, druskos pagal skonį, majonezo neriebaus ir svogūno laiškų papuošimui.

Gaminimo eiga:

  • Išvirkite pupeles.
  • Išvirkite kiaušinius.
  • Kubeliais supjaustykite sūrius, lašišą bei kiaušinius.
  • Smulkiai sukapokite arba smulkiai sutarkuokite česnako skilteles.
  • Viską sudėkite į dubenį, gardinkite ciberžole, citrinpipiriais, padruskinkite, išmaišykite su majonezu.
  • Pabarstykite sauja ar dviem susmulkintų svogūnų laiškų ir ragaukite.

Skanaus! 😀 

P.S. Kadangi brolis, gamindamas maistą, eksperimentuoja, tad ir produktus deda ne visuomet matuodamas ar sverdamas. Tad ir šį kartą, produktų kiekiai nurodyti apytiksliai. Bet, manau, kad kiekvienas, kas tik gamins, nuspręs, mažiau ar daugiau dėti vieno, ar kito produkto 🙂

 

 

Recepto Kategorijos:
Salotos ir mišrainės

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti