Soti mišrainė su silke - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Rgp 3, 2019
340 Peržiūrų
2 0
Soti mišrainė su silke

Įkėlė
Soti mišrainė su silke

Soti mišrainė su silke

Paprastutis, pikantiško skonio patiekalas, sotus bei gardus, tiksiantis sotiems pusryčiams ar kaip užkanda apsilankius svečiui.

Gamyba paprasta, truks trumpai, pagaminsite 4-6 sočias porcijas (porcijų skaičius priklausys nuo valgytojų apetito 🙂 )

Pastaba. Bokšteliui padaryti tiks nedidelis indelis (nuo kokios nors konservos), puodelis. Bet, kad gražiai masė iš jo išslystų, geriau patepkite vidų trupučiu aliejaus. Indelį pripildykite mišrainės ir apverskite aukštyn kojomis į lėkštę, kurioje tieksite. Puošti galite salotų lapais, petražolėmis, svogūnų laiškais. Bulves geriau išsivirti iš vakaro arba naudoti likusias nuo vakarykščio stalo. Jei nenorite grietinės ir garstyčių, dėkite majonezą.

 Kad pagamintumėte Soti mišrainė su silke, reikės:

4 virtų su lupena bulvių (250 g ), 3 virtų kiaušinių, apie 200/220 g silpnai sūdytos silkės, 1 arbatinio šaukštelio Dižono garstyčių, 2 su kaupu šaukštų neliesos grietinės (apie 200 g), saujos smulkintų krapų, smulkintų svogūnų laiškų pora saujų.

  • Silkių file supjaustykite smulkiais gabaliukais.
  • Virtas, nuluptas bulves ir nuluptus 😉 kiaušinius susmulkinkite nedideliais kubeliais.
  • Viską atsargiai sumaišykite su grietine, garstyčiomis, susmulkintais krapais.
  • Tiekite salotinėje arba porcijomis suformavę bokštelius, tik prieš tiekdami pabarstykite susmulkintais svogūnų laiškais.

Skanaus! 😉

Panašūs receptai: http://www.grybai.net/silkes_patiekalu_receptai.php?receptas=1 , http://www.grybai.net/silkes_patiekalu_receptai.php?receptas=33 , https://www.lamaistas.lt/receptas/silkes-misraine-58939

Recepto Kategorijos:
Salotos ir mišrainės

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti