Špinatų suktinukai su lašiša - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Sau 4, 2020
3024 Peržiūrų
10 0
Špinatų suktinukai su lašiša

Įkėlė
Špinatų suktinukai su lašiša

Špinatų suktinukai su lašiša

Bent jau gruodžio mėnesį užplūdo internetą dalinimaisi nepaprastai spalvingų užkandinių vyniotinių gaminimo video įrašai. Nuspręndžiau ir aš pasigaminti Špinatų suktinuką su lašiša. Ir pavyko 😉 Super! Super skanus, super spalvingas, puošnus, purus ir maloniai nuteikiantis gomurį užkandis. 

Gamyba super lengva ir užtrukau neilgai.

Pastaba. Recepte nenurodyta, kad reikia dėti krapų į kremą, bet aš į vieną suktinuką jų dėjau, o kitą gaminau be jų. Skaniau su krapais. Špinatų kieki recepte, pagal kurį gaminau, nurodytas – 250 g, bet perkant špinatus, radau tik pakuotes po 70 g, tad nuspręndžiau dėl tų 10 trūkstamų gramų nesiparinti ir gaminti iš šiek tiek mažesnio kiekio špinatų. Mano turimos skardos dydis – 38×32 cm. Jei naudosite jau supjaustytą juostelėmis lašišos filė, papildomai pjaustyti nereikės.

 Kad pagamintumėte užkandį Špinatų suktinukai su lašiša , reikės:

240 g šviežių špinatų lapelių, 3 kiaušinių, 50 g miltų, 1/3  šaukštelio druskos, 200 g šaltai rūkytos lašišos, 300 g filadelfijos sūrelio, 1 šaukšto majonezo (naudojau Hellmanns), apie 20 g smulkintų krapų, 1 šaukšto citrinų sulčių (aš, tikriausiai, įspaudžiau daugiau 🙂 , bet nepagadinau)

Gaminimo eiga:

 • Špinatų lapelius nupilkite verdančiu vandeniu, nuspauskite skystį, šiek tiek pasmulkinkite. Įmuškite kiaušinių trynius, padruskinkite ir sutrinkite elektriniu trintuvu. Paskui įmaišykite miltus.
 • Kiaušinių baltymus išplakite iki standumo. Svarbu – labai gerai išplakti.
 • Išplaktus kiaušinių baltymus po truputį (dėjau per du kartus) atsargiai įmaišykite į špinatų masę. Turi gautis vientisa ir puri masė.
 • Kepimo skardą  ištieskite kepimo popieriumi ir supilkite tešlą. Plonu sluoksniu paskleiskite ją ant kepimo popieriaus ir išlyginkite šaukštu paviršių.
 • Kepkite 10 minučių iki 180 C įkaitintoje orkaitėje.
 • Kol kepa biskvitas – paruoškite įdarą. Lašišos file supjaustykite nedideliais gabaliukais. Filadelfijos sūrelį sumaišykite su krapais, majonezu, citrinos sultimis.
 • Kai biskvitas iškeps, šiek tiek atvėsinkite, apverskite jį ant maistinės plėvelės gabalo, o popierių, ant kurio kepė biskvitas, nuimkite. Jei bus taip, nors retai būna, kad biskvitas prilipęs bus prie kepimo popieriaus, suvilgykite popierių vandeniu, palaukite pora minučių ir lengvai nuimsite.
 • Ant biskvito užtepkite paruoštą kremą. Ant kremo išdėliokite lašišos filė gabalėlius ir su maistinės plėvelės pagalba gana tvirtai susukite suktinį. 
 • Suktinuką kiškite į šaldytuvą 2-3 valandoms.
 • Kai suktinukas pasibus šaldytuve, galite pjaustyti ir tiekti.
Špinatų suktinukai su lašiša

Špinatų suktinukai su lašiša

 • Galima suktinuką paruošti iš vakaro ir jis šaldytuve pabus per naktį.

Skanaus! 😉

Recepto Kategorijos:
Žuvies užkandžiai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti