Sprandinės kepsniai su grybų padažu ir bulvių koše - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lap 2, 2017
2026 Peržiūrų
3 0
Sprandinės kepsniai su grybų padažu ir bulvių koše

Įkėlė
Sprandinės kepsniai su grybų padažu ir bulvių koše

Sprandinės kepsniai su grybų padažu ir bulvių koše

Kad gražiau atrodytų patiekalas,  galite vietoj pievagrybių naudoti voveraites.  Arba galite naudoti perpus bulvių ir moliūgų kiekio, skirto bulvių košei išvirti. Košei tai suteiks įdomų savitą skonį ir spalvą, kurios dėka išvengsite monotonijos lėkštėje 😀

Kad iškeptumėte sprandinės kepsnius, reikės:

600-700 g kiaulienos sprandinės (4 didkepsniai, apie 0,5 cm storio), pipirų, druskos, šaukšto sojų padažo, šaukštelio garstyčių, šaukšto krakmolo ir šaukšto miltų, aliejaus, 450 g pievagrybių, 2 svogūnų, 70-100 ml grietinėlės, 5-6 bulvių, 50 g sviesto(pakepinti grybams ir bulvių kjošei), šlakelio pieno.

Gaminimo eiga:

  • Sprandinės kepsnius padruskinkite, papipirinkite apšlakstykite sojų padažu ir įtrinkite garstyčiuomis. Palikite, tegul marinuojasi.
  • Bulves nulupkite, nuplaukite ir dėkite į verdantį pasūdytą vandenį.
  • Pievagrybius nuplaukite ir perpjaukite kiekvieną perpus. Jei dideli – dalinkite į keturias dalis. Svogūnus supjaustykite pusžiedžiais. Svogūnus apkepkite nedideliame kiekyje sviesto, sudėkite grybus ir ,retkarčiais pamaišydami, patroškinkite apie 10 -15 minučių. Nukelkite nuo ugnies.
  • Keptuvėje, kurioje kepsite kepsnius, įkaitinkite aliejų ir dėkite miltų – krakmolo mišinyje apvoliotus kepsnius. Ant stipresnės ugnies apkepkite vieną pusę (apie 5-7 minutes), paskui apverskite kepsnius, ugnį sumažinkite iki minimumo, keptuvę uždenkite dangčiu ir kepkite apie 15 minučių (galite ir truputį ilgiau).
  • Išvirusias bulves sutrinkite su likusiu sviestu ir šlakeliu pieno.
  • Užkaiskite indą su grybais bei svogūnais, padruskinkite, papipirinkite, supilkite grietinėlę, pakaitinkite iki virimo ir išjunkite.
  • Į lėkštę dėkite bulvių košės, ant viršaus – grybų padažo, o ant jo – kepsnį. Puoškite žalumynais. Skanu su pomidorais.

Skanaus! 😉

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti