Sumuštiniai su šprotais - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lie 16, 2023
1233 Peržiūrų
5 0
Sumuštiniai su šprotais

Įkėlė
Sumuštiniai su šprotais

Sumuštiniai su šprotais

Įvairiausiais receptais mirgėte mirga internetinės platybės, kaip pagaminti vienokius ar kitokius sumuštinius, netikėtai užgriuvus svečiams. Ieškome ko nors įdomiau, originaliau, kad tik nustebinti savo artimuosius, svečius ir pamaloninti pilvą. Eksperimentuojame, kartais pykstame, jog neteisingai pateiktas patiekalo aprašymas, nes mums nepavyko, neskanu… ir visai užmirštame senus gerus receptus, pavyzdžiui su šprotais.

Šprotai – ne tik skanus, bet ir sveikatai naudingas ingredientas, nes yra puikus omega – 3,  vitaminų D ir B12 šaltinis. Šprotus galima valgyti kartu su vidutiniškai virtais ar keptais kiaušiniais, dėti ant duonos, pagardintos sviestu arba majonezu,  daryti sumuštinius su tradicinėmis morkų ir majonezo salotomis arba šprotus derinti prie kitų mėgstamų salotų… 

Jūsų dėmesiui – vienas iš variantų, kaip greitai pagaminti sumuštinius su šprotais. Tik… PASTABA… skoniui draugų nėra! Mums patiko

Naudojau šiuos produktus:

Sumuštiniai su šprotais

Sumuštiniai su šprotais

   Fotografijoje nėra konservuotų Kėdainių svogūnėlių – užmiršau, kad ir jie turėtų „pozuoti” 😀

Kad pagamintumėte Sumuštiniai su šprotais, jums reikės:

Mėgstamos duonos, majonezo, rūkytų šprotų, plonai pjaustytų vyšninių pomidorų, konservuotų svogūnėlių,  krapų, svogūnų laiškų, salotinių sultenių, citrinos žievelės.

Gaminimo eiga:

Ant duonos tepkite majonezą (aš savo pasirinktą duoną, paskrudinau skrudintuvėje), dėkite šprotus, pomidorus, svogūnėlius (juos perpjoviau perpus) – viską papuoškite žalumynais ir apibarstykite tarkuotomis citrinos žievelėmis.

Sumuštiniai su šprotais

Sumuštiniai su šprotais

Skanaus! 😀

P. S. Skanu ir su juoda (aišku, neskrudinta) Bočių duona.

 

Recepto Kategorijos:
Karšti ir šalti užkandžiai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti