Švediški maltinukai - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Bal 28, 2018
1033 Peržiūrų
4 0
Švediški maltinukai

Įkėlė
Švediški maltinukai

Švediški maltinukai

Puikaus, įdomaus, nepakartojamo skonio Švediški maltinukai! Visi, kas tik paragauna, prašo dar ir dar! Traški plutelė, malonus skonis, o garnyrui nereikia nei jokių kruopų, nei bulvių. Būtinai pasigaminkite! 😉

Pastaba. Kuo mažesni (aš formavau maždaug 7 cm ilgio, 4 cm pločio ir nelabai storus apie 2-3 cm) bus maltinukai, tuo geriau iškeps jų vidus. Aš dar, kai apverčiu maltinukus, apie 8 minutes keptuvę uždengusi dangčiu kepu, paskui nuimu dangtį ir pabaigiu kepti. Šiaip tai juos (maltinukus) kartais keliskart apverčiu, kad gražiau ir geriau apkeptų. Ir aliejaus pilu tiek, kad sudėjus maltinukus į keptuvę, jie būtų iki pusės apsemti – geriau iškeps.

Kad pagamintumėte Švediškus maltinukus, reikės:

500 g maltos kiaulienos, 2 virtų burokėlių (apie 260 g), 2 kiaušinių trynių, svogūno (apie 160 g), 2 bulvių (apie 200- 230 g), maltų juodųjų pipirų ir druskos pagal skonį, maltų džiūvėsėlių.

Gaminimo eiga:

  • Bulves ir burokėlius sutarkuokite smulkia tarka, svogūną supjaustykite labai smulkiais kubeliais.
  • Mėsą sumaišykite su kiaušinių tryniais, susmulkintu svogūnu ir sutarkuotomis bulvėmis bei burokėliais. Padruskinkite, papipirinkite ir gerai išmaišykite.
  • Iš masės formuokite nedidelius maltinukus (apie 16), apvoliokite džiūvėsėliuose ir kepkite.
  • Ant vidutinės ugnies apkepkite vieną pusę (turi gerai apkepti, bet neapdegti), tada truputį dar sumažinkite ugnį, maltinukus apverskite ir kepkite kol visiškai iškeps.
  • Iš viso kepiau apie 25 minutes.
  • Tiekite su žirneliais, sumaišytais su majonezu.

Malonių pojūčių Jūsų gomuriui skanaujant Švediškus maltinukus! 😀

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti