Tiesiog aštri ir soti sriuba - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Bir 18, 2013
1576 Peržiūrų
0 0
Tiesiog aštri ir soti sriuba

Įkėlė
Tiesiog aštri ir soti sriuba

Tiesiog aštri ir soti sriuba

Tai meksikietiška sriuba. Tokią sriubą galima ruošti ir su mėsa, ir be jos. Be to tai gali būti ir troškinys, ir tiršta sriuba. Toks patiekalas dera su pačiais įvairiausiais gėrimais, užkandžiais: alumi, raudonuoju vynu, viskiu, , netgi šokoladu, medumi, ananasais, įvairiomis kiaulienos dešrelėmis, elniena. Be to ji labai soti, todėl pamaitinsite nemažą būrį išalkusių :).

Gaminimo eiga:

svogūnus ir laiškinius česnakus supjaustykit, česnakus susmulkinkit. Paprikas išvalykite ir sukapokite nedideliais kubeliais. Jautieną ir kiaulieną supjaustykit kubeliais (apie 2 cm dydžio). Lašinukus susmulkinkit ir pakepinkit ant nedidelės ugnies. Į keptuvę dėkite po truputį mėsos gabalėlių, kad šie nesuliptų, ir apkepkit iš visų pusių ant stipresnės ugnies. Visą apkeptą mėsą dėkite į puodą, berkite svogūnus, česnakus, paprikas, pabarstykite pipirais ir išmaišykite. Puodą uždenkite dangčiu ir vis pamaišydami troškinkite 20 minučių ant nestiprios ugnies. Tada sudėkite konservuotus pomidorus, kmynus, rozmarinus, raudonėlius, padruskinkit ir įpilkit 3 stiklines šalto vandens. Sriubą užvirkite, ugnį sumažinkit ir dvi valandas virkit uždengtame puode. Retkarčiais pamaišykit. Jei sriuba labai tirštės, įpilkite vandens, tik perdaug neatskieskit. Pupeles nusunkit, papipirinkit truputį, berkite į sriubą ir virkit 15 minučių. Sriubą tiekite labai karštą.

Kad išvirtumėt sriubą prireiks:

1 kg jaučio mentės, 800 g kiaulės mentės, 150 g kiaulių lašinukų, 1,5 l konservuotų smulkintų pomidorų savo sultyse, raudonos saldžios paprikos, vidutinio dydžio raudonos aitrios paprikos, poros svogūnų, 3 laiškinių česnakų, česnako galvutės, 400 g konservuotų raudonųjų pupelių, 400 g konservuotų baltųjų pupelių, šaukšto maltų kmynų, šaukšto džiovintų raudonėlių, šaukšto džiovintų rozmarinų, 1-2 šaukštelių maltos raudonos paprikos, maltų juodųjų pipirų, druskos.

Skanaus!

Recepto Kategorijos:
Aštrios sriubos · Sočiosios sriubos · Sriubos

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti