Trinta bulvių sriuba su vištiena - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Bir 9, 2013
798 Peržiūrų
0 0
Trinta bulvių sriuba su vištiena

Įkėlė
Trinta bulvių sriuba su vištiena

Trinta bulvių sriuba su vištiena

Patarimas. Keptų česnakų pasigaminkite didesnį kiekį iš anksto. Skilteles sutrinkite į tyrę, sudėkite į sandarius stiklainiukus, užpilkite aliejumi, uždarykite ir galite laikyti šaldytuve iki 12 dienų. Jei norite, tyrę galite ir užšaldyti (ledo formeles išklokite plėvele ir sudėkite tyrę. Sėkmės gardinant sriubas ir padažus! 🙂

Gaminimo eiga:

nulupkite viršutinius česnakų lukštus, skilteles truputį praskleiskite. Atsikirpkite 4 dvigubos folijos kvadratus (20X20) ir apšlakstykite alyvuogių aliejumi. Ant jų dėkite česnakus, juos taip pat apšlakstykite aliejumi. Folijos kampus pakelkite ir česnakus uždenkite taip, kad viduje dar liktų tuščios vietos. Kepkite valandą iki 170 C įkaitintoje orkaitėje. Bulves ir svogūnus supjaustykit nedideliais kubeliais, berkite į storadugnį puodą ir pakepinkit su šaukštu sviesto. Kepkite apie 20 minučių ant silpnos ugnies, nuolat pamaišykit. Sausoje keptuvėje pakepinkit kmynus, pipirų žirnelius (kokias 2-3 minutes). Prieskonius dėkite į grūstuvę ir kuo smulkiau sugrūskite. Dalį jų palikite, o kitais įtrinkite vištieną ir palikite apie 20 minučių pastovėti. Į puodą su svogūnais ir bulvėmis pilkite sultinį ir virkite 20 minučių. Iškepusių česnakų skilteles išspauskite ir sumaigykite. Į tyrę berkite likusius prieskonius, pilkite pora šaukštų sultinio ir sumaišykite iki vientisos masės. Tyrę krėskite į puodą, išmaišykite ir dar virkite 5 minutes. Su likusiu lydytu sviestu apie10 minučių apkepinkite vištienos filė, kol mėsa iš abiejų pusių gražiai parus. Tada dėkite į lėkštę ir pridenkite folija. Sriubą sutrinkite, supilkite grietinėlę ir pašildykite iki virimo, bet neužvirkite. Sriubą išpilstykit į lėkštes, berkite supjaustytą vištos filė, pabarstykite kmynais ir tuoj pat tiekite.

Kad išvirtumėt sriubą prireiks:

1 l vištienos sultinio, poros vištų filė gabaliukų, poros bulvių, poros svogūnų, 4 česnakų galvučių, 300 ml neriebios grietinėlės, poros šaukštų lydyto sviesto, poros šaukštų kmynų, 5 baltųjų pipirų žirnelių, 5 kvapiųjų pipirų žirnelių, druskos, alyvuogių aliejaus.

Skanaus! 🙂

Recepto Kategorijos:
Pertrintos sriubos · Sriubos

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti