Vieno kąsnio kumpio suktinukai - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Bir 4, 2017
2522 Peržiūrų
9 0
Vieno kąsnio kumpio suktinukai

Įkėlė

Puikiai tiks šventiniam stalui, papildant vieno kąsnio sumuštinukų gretas, ir šeimyniniams pusryčiams. Pagaminsite greitai, be didelių pastangų, o svečiai jus apdovanos dėkingomis šypsenomis ir nenustos klausinėti, kaip juos gaminote. Tik neužmirškite pasakyti, kur radote šį receptą 🙂

Vieno kąsnio kumpio suktinukai

Vieno kąsnio kumpio suktinukai

Kad pagamintumėte vieno kąsnio kumpio suktinukus, reikės:

Kiaušinių, “Urtės” duonos su grūdais arba saulėgrąžomis, majonezo, fermentinio sūrio (naudojau Rokiškio sūrį) karštai arba šaltai rūkyto kumpio (perku supjaustytą, nes ne visuomet pavyksta labia plonai supjaustyti), česnako, svogūnų laiškų, aliejaus duonai kepti.

Gaminimo eiga:

  • Kiaušinius kietai išvirkite.
  • Duonos riekeles supjaustykite juostelėmis ir apkepkite aliejuje.
  • Kiaušinius, česnako skilteles ir sūrį sutarkuokite, sumaišykite su majonezu. Daug majonezo nedėkite, nes kitaip ta masė dribs iš suktinuko.
  • Ant kumpio juostelės negailėdami tepkite paruoštos pikantiškos mišrainės, dėkite duonos juostelę, suvyniokite, kiek pavyks (priklausys nuo kumpio juostelės ilgio) ir perriškite išilgai perpjautu svogūno laišku.

Skanaus! 🙂

P.S. Galite apsukti visą duonos juostelę kumpiu, gal bus gražiau. Aš kumpio gabalėlius pjoviau pusiau, kad būtų daugiau sumuštinukų 🙂 . Jei netyčia prisigaminsite per daug pikantiškos mišrainės, nieko tokio, dėkite ją į sūriuosius tešlos šaukštelius, papuoškite žirneliais konservuotais ar kumpio gėlyte, ar svogūnų laiškais (išradingumui nėra ribų 🙂 ) ir dėkite prie kitų vieno kąsnio sumuštinukų.

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti