Vištienos filė su morkų padažu - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Sau 20, 2019
976 Peržiūrų
4 1
Vištienos filė su morkų padažu

Įkėlė
Vištienos filė su morkų padažu

Vištienos filė su morkų padažu

Kartais iš tokių paprastų produktų, nesikankinant dėl sudėtingos gamybos, nebijant, kad nepavyks, galima pagaminti labai skanų patiekalą. Taip yra ir su vištienos filė su morkų padažu. Mums labai skanu! 

Kad pagamintumėte „Vištienos filė su morkų padažu“ reikės:

Vištienai iškepti: apie 500-600 g viščiukų broilerių vidinės filė , aliejaus, maltų juodųjų pipirų, druskos, 2-3 česnako skiltelių, po saujelę miltų ir bulvių krakmolo.

Padažui: 2 didelių morkų, 1 didelio svogūno, druskos, maltų juodųjų pipirų, apie 25 – 30 g sviesto, 200 ml grietinėlės, apie 100 – 150 ml vandens, kaupino šaukštelio miltų.

Taip pat reikės ryžių košės.

Pastaba. Jei vištiena jau bus iškepusi, o jūs dar nepagaminoteJei norite tirštesnio padažo, dėkite truputį daugiau miltų ar pilkite mažiau vandens. Vietoj vandens galite naudoti išvirtą vištienos sultinį. o jeigu nepasitikite šiuo receptu ( aš tikrai nematuoju visko tiksliai ir be to skoniui draugų nėra), galite pasinaudoti šiuo receptu iš interneto platybių https://skonis.lrytas.lt/mitybos-abc/2019/01/18/news/neitiketina-bet-faktas-lasiniai-tarp-10-vertingiausiu-produktu-pasaulyje-8905340/

Gaminimo eiga:

  • Viščiukų broilerių vidinės filė gabaliukus nuplaukite, nusausinkite. Papipirinkite, padruskinkite, pagardinkite smulkiai tarkuotais česnakais. Galite palikti „pasimacavoti“ apie 10 minučių.
  • Vištienos filė apvoliokite miltų ir krakmolo mišinyje ir dėkite į keptuvę su aliejumi. Ant vidutinės ugnies apkepkite vieną pusę, apverskite ir kepkite ant silpnos ugnies, kol iškeps.
  • I kitą keptuvę dėkite sviestą, susmulkintą svogūną ir burokine tarka sutarkuotas morkas. Maišydami pakepinkite apie 5 min. Supilkite vandenį (arba sultinį) ir uždengę keptuvę dangčiu troškinkite, kol daržovės suminkštės. Padruskinkite, papipirinkite, užbarstykite miltų ir išmaišykite. Maišydami supilkite grietinėlę. Tik užkais, pradės tirštėti padažas ir išjunkite ugnį. 
  • Į lėkštes dėkite ryžių, pilkite padažo ir dėkite vištienos gabalėlius.

Skanaus! 😉

 

Recepto Kategorijos:
Vištienos antrieji patiekalai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti