Vištų kepenėlių blyneliai - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lie 29, 2017
2813 Peržiūrų
4 0
Vištų kepenėlių blyneliai

Įkėlė
Vištų kepenėlių blyneliai

Vištų kepenėlių blyneliai

Purutėliai, skanutėliai vištų kepenėlių blyneliai… Mmmm, kaip skanu. Tik nesiraukykite. Atminkite, kad ne visuomet tai, kas gražu, ir skanu 🙂 Vaizdelis gal ir tikrai ne koks, bet užtai koks skonis! Ir dar, patikėkite – specifinio kepenėlių skonio nejausite! Tikrai! Mano anūkui kepenėlės – Fuuuiii. O blynelius šiuos valgė taip, kad net ausys lapsėjo. Galų gale, net ir mano porciją „padėjo“ man suvalgyti 😀

Kad pagamintumėte vištų kepenėlių blynelius, reikės:

400-500 g vištų kepenėlių, 1-2 kiaušinių, 3 šaukštų miltų, 2 šaukštų krakmolo, kaupino šaukšto majonezo, druskos, maltų baltųjų pipirų (jei neturite, tiks ir  juodieji pipirai), česnako skiltelės, pieno kepenėlėms markinti, didelės morkos, pusės svogūno, šaukšto grietinės, saujelės miltų, aliejaus kepimui.

Gaminimo eiga:

  • Nuplaukite kepenėles ir užpilkite pienu, kad truputį apsemtų. Markinkite 20-30 minučių.
  • Kol kepenėlės markinasi, sutarkuokite morką, smulkiai supjaustykite svogūną ir pakepinkite aliejuje (nedidelėje keptuvėje. Čia gaminsite padažiuką, o jo daug nereikia).
  • Kepenėles nusausinkite, sutrinkite elektriniu trintuvu. Į masę muškite kiaušinius (kiaušinį), dėkite majonezą, berkite miltus, krakmolą, smulkiai įtarkuokite česnako skiltelę, papipirinkite, padruskinkite.Tešlą kabinkite šauktų ir kepkite įkaitintame aliejuje nedidelius blynelius. Nekepkite ilgai, nes blyneliai praras purumą. Apskrudo lengvai ir gerai.
  • Kol kepa blyneliai, pabaikite gaminti padažą. Užkaiskite keptuvę su apkepintomis morkomis ir svogūnais. Kai pradės čirškčti, maišydami berkite miltus, įpilkite šlakelį vandens. Jei labai greitai tirštės, įpilkite dar truputėlį vandens, įmaišykite grietinę. Padruskinkite, papipirinkite.
  • Na va, galite valgyti vištų kepenėlių blynelius pagardintus padažu.
  • Toks patiekalas skanu su šviežiais ir netgi paraugintais agurkais. Jei jūs vis tiek negalite be papildomų garnyrų, tai išsivirkite šviežių bulvyčių arba skanaukite su duona.

Skanaus! 🙂

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti