Žuvienė iš ešerių - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Geg 22, 2013
3910 Peržiūrų
0 0
Žuvienė iš ešerių

Įkėlė
Žuvienė iš ešerių

Žuvienė iš ešerių

Puikaus skonio ir soti sriuba. Kad žuvienė būtų dar malonesnio aromato, kad žuvies gabalėliai nesuirtų, siūlau į sultinį, kuriame virs žuvys, įpilti porą šaukštų sauso baltojo vyno.

Gaminimo eiga:

sultiniui skirtas žuvis užpilkite 1,5 l šalto vandens, užkaiskite, o kai užvirs, nugraibykite putas, įdėkite vieną stambiai supjaustytą svogūną ir morką. Pasūdykite ir virkite apie 40 minučių. Sultinį nukoškite. Ešerių filė supjaustykite nedideliais gabalėliais, dėkite į mažą puodelį, užpilkite karštu sultiniu taip, kad vos apsemtų, ir išvirkite ant silpnos ugnies (apie 5 minutes). Likusį svogūną supjaustykit trumpais šiaudeliais, , pomidorą skiltelėmis, o česnakus sukapokite. Puode, kur virs sriuba, užvirkite sultinį, suberkite paruoštas daržoves. Keptuvėje ištirpinkit sviestą ir pakepinkit miltus. Įpilkit truputį sultinio ir išmaišykit. Miltų padažą pertrinkit per sietelį ir pilkite į puodą. Berkite juodųjų pipirų žirnelius, druskos, supilkite grietinėlę ir užvirinkite. Sriubą išpilstykit į lėkštes, įdėkite po gabalėlį žuvies, papuoškite žalumynais.

Kad išvirtumėt sriubą prireiks:

1 kg jūros ešerių, 1 kg smulkių žuvelių sultiniui, šaukšto sviesto, 100–150  ml neriebios grietinėlės (skanu su grietinėle kavai), poros svogūnų, morkos, pomidoro, pusės šaukšto miltų, pusės šaukšto kapotų česnakų, petražolių, krapų, juodųjų pipirų žirnelių, druskos.

Recepto Kategorijos:
Sočiosios sriubos · Sriubos

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti