Apelsinų desertas - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Spa 14, 2018
1410 Peržiūrų
4 0
Apelsinų desertas

Įkėlė
Apelsinų desertas

Apelsinų desertas

Jūsų dėmesiui – malonaus skonio, neįprastas, su rugštelės ir vos juntamo aitrumo gaidele  kreminis Apelsinų desertas! Pagardintas plakta grietinėle ir vaisiais, puikiai tiks pavaišinti svečius ar paįvairinti vaikų šventės stalą. Pagaminsite be jokio vargo. Beje, šį desertą sugeba pagaminti net ir vyrai, kurie „bijo virtuvės”! 😉 😀

Pastaba. Šį kartą tingėjau plakti  grietinėlę ir terliotis su konditeriniu švirkštu, todėl nusipirkau flakonėlį President plaktos grietinėlės.  

Kad pagamintumėte apelsinų desertą, reikės:

4 nemažų apelsinų, 9 šaukštų cukraus, 2 šaukštų miltų, 40 g sviesto. Papuošimui: apie 150 ml riebios grietinėlės, 1 šaukšto cukraus ir džiovintų uogų ar arbūzo arba braškių ar kitų konservuotų , šviežių uogų.

Gaminimo eiga:

  • Apelsinus perpjaukite perpus.
  • Išskobkite minbkštimą.
  • Minkšimą sudėkite į indą (sulčių neišpikite!) ir sutrinkite elektriniu trintuvu arba permalkite mėsmale. Sumaišykite sultis ir sutrintą minkštimą.
  • Paimkite nedidelį puodą su dvigubu dugnu, įdėkite sviestą, kai truputį patirps (ant silpnos ugnies), suberkite miltus ir greitai bei gerai išmaišykite, neleisdami sušokti į gumulus ir nekepindami milų.
  • Nenustodami maišyti, pilkite sultis, berkite cukrų. Maišykite tol, kol masė taps vientisa ir beveik grietinės tirštumo (tai darau ant stiprios ugnies ir greitai maišau).
  • Kai truputį pravės kremas, šaukštu dėkite jį į apelsinų puseles ir palikite vėsti (palaikau truputį kambario temperatūroje ir kišu į šaldytuvą, kad greičiau kremas sustengtų, jei skubiau reikia pagaminti).
  • Kai kremas bus atvėsęs ir sustengęs, puoškite grietinėle (išplakite labai gerai su cukrumi, kraukite į konditerinį švirkštą ir puoškite) ir uogomis.

Skanaus! 🙂

Recepto Kategorijos:
Desertai · Vaisių desertai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti