Cinamoninės širdelės - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Sau 9, 2018
1267 Peržiūrų
9 0
Cinamoninės širdelės

Įkėlė

Cinamoninės širdelės

Cinamoninės širdelės

Sausainiai labai trapūs, o labai ilgai pastovėję, jie tampa dar trapesni: vos tik paimi ir subyra tarp pirštų, kaip smėlio smiltelės… Bet nesijaudinkite, trupinių neteks valgyti, nes sausainiai kaip mat „išgaruos“ ir „nutūps“ jūsų bei jūsų šeimynykščių pilveliuose 😉

Pastaba. Kepimo laikas ir orkaitės kaitra priklausys nuo jūsų orkaitės privalumų. Neturėjau reikiamo kiekio lazdyno riešutų, tad likusi dalis buvo – migdolai (geras skonis ir su jais 🙂 ). O jeigu nenorite terliotis su šokoladinėmis puošmenomis, nesijaudinkite, cinamoninės širdelės ir taip bus greitai suvalgytos.

Kad iškeptumėte cinamonines širdeles, reikės:

200 g sviesto, tarkuotos apelsino žievelės, 80 g cukraus, 0,5 šaukštelio cinamono, trupučio (ant peilio galiuko) kardamono, 100 g lazdynų riešutų, 1 kiaušinio trynio, 200 g miltų.

Aptepti: kiaušinio baltymo. Pabarstyti: 50 g cukraus ir 1 šaukštelio cinamono.

Gaminimas:

  • Kambario temperatūros minkštą sviestą išsukite su su cukrumi, suberkite citrinos žievelę, kardamoną, cinamoną, įleiskite kiaušinio trynį, išmaišykite. Suberkite nusijotus miltus ir sumaltus riešutus. užminkykite tešlą, susukite į maistinę plėvelę ir kiškite valandai į šaldytuvą.
  • Tešlą, tarp dviejų celofaninių maišelių, iškočiokite į maždaug 5 mm ar 7 mm storio lakštą arba du lakštus ir dar apie pusvalandį palaikykite šaldytuve.
  • Iš tešlos spauskite širdeles (geriau didesnes), sudėkite ant kepimo popieriaus arba kepimo kilimėlio.
  • Širdeles patepkite išplaktu kiaušinio baltymu ir pabarstykite cinamono – cukraus mišiniu.
  • Kepkite apie 10 minučių iki 180- 200 C įkaitintoje orkaitėje.

  • Išlydykite šokoladą. Iš kepimo popieriaus gabalėlio susukite tūtelę, įpilkite į ją šokolado ir zigzagais papuoškite širdeles.
  • Papuoštas cinamonines širdeles palaikykite pusvalandį vėsiai ir galite mėgautis puikiu jų skoniu bei aromatu.

Skanaus! 😉

Recepto Kategorijos:
Desertai · Sausainiai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti