Saldūs cukinijų blyneliai - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Rgp 5, 2022
2260 Peržiūrų
7 0
Saldūs cukinijų blyneliai

Įkėlė
Saldūs cukinijų blyneliai

Saldūs cukinijų blyneliai

 
Iškepsite apie 15 -16 minkštutėlių, skanutėlių ir neprisigėrusių riebalų blynelių. Blyneliams abejingų neliks nei vaikų, nei suaugusių 🙂 
 
Kad iškeptumėte Saldūs cukinijų blyneliai, reikės:
 
350 ml tarkuotų cukinijų be žievelės ir be sėklų , 300 ml miltų, 0,5 – 1 šaukšto cukraus, 1 kiaušinio, 150 ml pieno, nedidelio žiupsnelio druskos, aliejaus blynams kepti.
 
Skaninti: cukraus ir šviežių uogų.
 
Gaminimo eiga:
  • Į dubenį sudėkite tarkuotas cukinijas (tarkavau smulkesne nei burokinė), miltus, kiaušinį, druską ir cukrų.
  • Po truputį pilkite pieną, maišykite, kol gausis nelabai tiršta tešla (sunku pasakyti, kiek tiksliai pieno reikės, nes gali skirtis cukinijų sultingumas, kiaušinio dydis, miltų rūšis ir t.t., galiu pasakyti tik tiek, kad skysta tešla lengviau prisigers riebalų) 
  • Jeigu norite, užmaišytą tešlą, galite ir pabrinkinti apie 15 minučių, o tuomet dar kartą lengvai išmaišyti (nebūtina). 
  • Įkaitinkite keptuvėje aliejų ir šaukštu dėkite tešlą (po pusantro šaukšto dėjau).
  • Kepkite ant vidutinio kaitrumo ugnies (aš dar truputėlį sumažinau, bet ne iki minimumo, nes kuo kaitresnė ugnis bus, tuo greičiau blyneliai apskrus, o vidus… bus prastai iškepęs), kol iš abiejų pusių gražiai apskrusti.
  • Tiekite su mėgstamais priedais arba su cukrumi ir avietėmis (skanūs tik karšti, bent jau mums 🙂 )
Saldūs cukinijų blyneliai

Saldūs cukinijų blyneliai

Jeigu užmaišėte daugiau tešlos, nei galite sunaudoti iš karto, uždenkite dubenį maistine plėvele ir dėkite į šaldytuvą. Blynus galėsite iškepti po kelių valandų arba net kitą dieną. Prieš kepdami tešlą permaišykite, nes paviršiuje greičiausia matysis cukinijų sulčių, tačiau blynų skoniui tai nepakenks.
Recepto Kategorijos:
Blynai, koldūnai, virtiniai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti