Dešrelėmis įdarytos bulvės - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Rgs 30, 2018
953 Peržiūrų
5 0
Dešrelėmis įdarytos bulvės

Įkėlė
Dešrelėmis įdarytos bulvės

Dešrelėmis įdarytos bulvės

Kai namuose yra tik bulvių ir dešrelių arba jei jūs labai mėgstate dešreles su bulvėmis, bet norite truputį įmantriau paruošti pietus. Tada puikiai tiks šis nesudėtingas, bet skanus ir puikiai atrodantis, patiekalas 😉

Pagaminsite 4-6 porcijas ( o gal tik 3 porcijos… Priklausys nuo valgytojų apetito ir ar nevalgysite prieš tai sriubos 😀 Jei taip, tai įveiksite vos vieną dešrelėmis įdarytą bulvę ), gamindami užtruksite valandą ir 10 minučių (čia tuo atveju, jei bulves virsite prieš gaminimą patiekalo, o ne iš vakaro).

Keletas patarimų.

Naudoju Gaspadoriaus Extra dešreles.

Išvirtas bulves, kad greičiau galėčiau jas nulupti ir nedegintų rankų jas lupant, užpilu šaltu vandeniu, palaikau truputį ir nupilu. Virdami bulves, jų nepervirkite. Geriau jau nedavirti, pvz., išjungti iki virimo pabaigos likus kokioms 4 minutėms.

Beje, jei galvojate, kad su lupyna virtos bulvės bus beskonės, kai išskobsite, galite truputį padruskinti vidų arba pabarstyti prieskoniais mėgiamais. Tik nepersistenkite, nes dešrelės dažniausiai būna gana sūrios…

Kad įdaro skonis būtų dar stipresnis, sodresnis, įdėkite smulkintų svogūnų laiškų saujelę arba šliukštelite truputį sojų padažo.

Jei norite labiau apskrudusių bulvių, teks arba truputį ilgiau pakepti, arba likus 5 minutėms iki kepimo pabaigos padidinti orkaitės kaitrą iki 200 C.

Kepu stikliniame inde, kad nepriliptų.

Kad pagamintumėte Dešrelėmis įdarytas bulves, reikės:

6 didelių kuo vienodesnio dydžio bulvių, 260 g dešrelių, vidutinio dydžio svogūno, kiaušinio, šaukšto aliejaus, šaukšto majonezo, krapų.

Gaminimo eiga:

  • Išvirkite bulves su lupyna. Nulupkite jas, nupjaukite viršų, išskobkite vidų.
  • Kol bulvės virs, smulkiai supjaustykite svogūną ir pakepinkite su aliejumi, kol suminkštės. Dešreles sutarkuokite burokine tarka ir sumaišykite su kiaušiniu bei pakepintu svogūnu.
  • Dešrelių mase prikimškite bulves, uždenkite jas nupjauta bulvės dalimi ir aptepkite majonezu (visą bulvę, net ir nupjautąją dalį, kuria uždengsite).
  • Bulves dėkite į nedideliu kiekiu aliejaus pateptą kepimo indą ir kiškite 40 minučių į iki 180 C įkaitintą orkaitę.
  • Dešrelėmis įdarytas bulves pabarstykite kapotais krapais ir tiekite su raugintais agurkais.

Skanaus! 😉

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti