Kalakutienos suktinukai su sūrelio ir špinatų įdaru - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Rgs 29, 2019
233 Peržiūrų
2 0
Kalakutienos suktinukai su sūrelio ir špinatų įdaru

Įkėlė
Kalakutienos suktinukai su sūrelio ir špinatų įdaru

Kalakutienos suktinukai su sūrelio ir špinatų įdaru

Pastaba. Geriausia pirkti jau plonai supjaustytą kalakutų krūtinėlę, paruoštą kepsniams. Perku Lidl parduotuvėje, pakuotėje būna 3-4 gabaliukai (o kartais ir 5) kepsnių filė. Naudojau šaldytus smulkintų špinatų kubelius, į suktinuko vidų dėjau po du nedidelius gabalėlius. Bet, patikėkite, kur kas skaniau būtų švieži, su trupučiu sviesto labai lengvai (pora minučių) pakepinti špinatai. Jei darysite su šviežiais špinatais tai, kai pakepinsite juos su trupučiu sviesto, atvėsinkite ir sumaišykite su sūreliu. Tuomet geriau masė užsiteps. Vienu žodžiu – eksperimentuokite 😉 Ir šiaip… ne kiekvienam gi tas pats maistas ar jo gaminimo būdas gali patikti ir, galų gale, ne viskas gi mums ir pavyksta šauniai pagaminti 🙂
Kad iškeptumėte Kalakutienos suktinukai su sūrelio ir špinatų įdaru, reikės:
500 gramų kalakutienos krūtinėlės, 3-4 šaukštų lydyto sūrelio, šaldytų špinatų kubelių, druskos, pipirų, aliejaus kepimui, miltų, 1-2 kiaušinių, džiuvėsėlių.
Gaminimo eiga:
  • Pirmiausia klakutienos file arba krūtinėlę (jei nenusipirkote kepsnių filė) supjaustykite plonais kepsniukais. Uždenkite maistine plėvele ir muštuku kiek paminkštinkite mėsą. Abi puses padruskinkite, papipirinkite.
  • Vieną filė pusę aptepkite tepamuoju lydytu sūreliu.
  • Ant vieno filė krašto dėkite kubelius šaldytų špinatų ir kuo tvirčiiau susukite suktinukus.
  • Suktinukus labai dosniai apvoliokite miltuose, kiaušinio plakinyje ir dar dosniau apvoliokite džiuvėsėliuose.
  • Suktinukus kepkite aliejuje ant vidutinės ugnies apie 15-20 minučių, kol apskrus, apverskite, ugnį sumažinkite, keptuvę uždenkite dangčiu ir kepkite dar apie 20-30 minučių (gal net truputėlį ilgiau dėl tų šaldytų špinatų), kol iškeps. Jei kepsite su šviežiais špinatais viskas bus greičiau ir paprasčiau.
Kalakutienos suktinukai su sūrelio ir špinatų įdaru

Kalakutienos suktinukai su sūrelio ir špinatų įdaru

Skanaus! 😉

Panašūs receptai: http://www.anonsas.lt/portal/categories/818/1/0/1/article/35381/kalakutienos-suktinukai-su-melynojo-pelesio-suriu , https://52kartai.lt/?p=1842 , http://www.skaniaisveikai.lt/receptai/paukstiena/kalakutienos-suktinukai-su-suriu/

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti