Karamelinis varškės tinginys - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Vas 16, 2019
2565 Peržiūrų
7 0
Karamelinis varškės tinginys

Įkėlė
Karamelinis varškės tinginys

Karamelinis varškės tinginys

Dar vienas deserto receptas iš interneto platybių… Nežinau, vis tik man labiau patinka klasikinis tinginys, o šis… mano skonio receptoriams per daug saldus, gal net riebokas… Nors šeimynykščiai karamelinį varškės tinginį lapnojo 🙂 su malonumu.

Pastaba. Jeigu neturite kekso formos arba Tupperware žiedo, tinginį galite formuoti be jos: sukrėskite masę ant kepimo popieriaus ar maistinės plėvelės ir rankomis suformuokite “dešrą”. Ją įvyniokite į popierių arba plėvelę ir kiškite į šaldytuvą.

Kad pagamintumėte Karamelinis varškės tinginys, reikės:

400 gramų varškės (naudoju Vilkyškių 9 procentų riebumo, pardavinėjama plastmasiniuose indeliuose po 500 g), 360 gramų sausainių (naudojau 2 pakelius sausainių Gaideliai klasika), 200 gramų karamelizuoto kondensuoto pieno “Rududu”, 200 gramų sviesto.

Gaminimo eiga:

  • Sausainius sulaužykite į smulkius gabalėlius.
  • Varškę, išlydytą sviestą ir Rududu sudėkite į dubenį ir elektriniu trintuvu viską sutrinkite iki vientisos masės.
  • Į varškės masę suberkite sausainių gabalėlius ir gerai išmaišykite.
  • Masę krėskite į  maistine plėvele išklotą kekso formą ar tupperware žiedą, šaukštu gerai paspauskite, kad neliktų tarpų ir kiškite  į šaldytuvą nakčiai.
  • Prieš patiekiant galima apliekite tirpintu juoduoju šokoladu ar pašildytu Rududu (kad lengviau būtų galima apipilti –  sumaišykite su trupučiu pieno).

 

Skanaus! 😉

Panašūs receptai: https://www.lamaistas.lt/receptas/karamelinis-varskinis-tinginys-61413 , https://sigitacooks.lt/2016/04/06/varskes-tinginys-ir-vel/

 

Recepto Kategorijos:
Pyragai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti