Kotletai su parmezanu - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Rgp 25, 2018
1093 Peržiūrų
7 0
Kotletai su parmezanu

Įkėlė

 

Kotletai su parmezanu

Kotletai su parmezanu

Kotletai su parmezanu – puikus užkandis prie vyno arba greitai paruošiami kotletai su garnyru: bulvės ar bulvių košė ir šviežios daržovės; ryžiai ir šviežios daržovės; tik šviežios daržovės. 

Pagaminsite vos per 20-25 minutes.

Pastaba. Galimas ir toks variantas – į kepimo formą pridėkite smulkintų įvairių daržovių ir iškepkite kartu su kotletais. Beje, nors galima tokius kotletukus kepti iš kiaulienos, kiauliena + jautiena, jautiena + vištiena, jautiena, skaniausia užkanda prie vyno bus, jei kepsite iš jautienos ir į masę mėsos įmaišydami šaukštą šviežių smulkintų mėtų. Šį kartą kepiau iš kiaulienos ir į mėsos masę dėjau fermentinio puskiečio sūrio. Ekspirementuoju ;). Ir dar! Patiekti su raudonais slyviniais pomidoriukais (vietoj geltono pomidoro ir agurko) tokie kotletukai gražiau atrodo 😀

Kad pagamintumėte Kotletus su parmezanu, reikės: 

400 g kiaulienos ar kitos mėsos, 40 g tarkuoto parmezano, kiaušinio, 2 česnako skiltelių, druskos, juodųjų pipirų, 40 g maltų džiūvėsėlių, apvoliojimui – apie 40 – 50 g tarkuoto parmezano.

Gaminimo eiga:

  • Sumaišykite mėsą su sutrintomis arba labai smulkiai starkuotomis česnako skiltelėmis, kiaušiniu, smulkiai sutarkuotu sūriu, kiaušiniu, džiūvėsėliais, padruskinkite, papipirinkite.
  • Iš paruoštos masės formuokite 2-3 cm skersmens kukuliukus (man gavosi 29), dėkite į aliejumi pateptą kepimo formą ir kepkite apie 10 – 12 minučių iki 225 C įkaitintoje orkaitėje.
  • Tik iškepusius kotletus papvoliokite tarkuotame parmezane.
  • Kotletus su parmezanu tiekite karštus.
Kotletai su parmezanu

Kotletai su parmezanu

Skanaus! 😉

Recepto Kategorijos:
Karšti ir šalti užkandžiai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti