Meksikietiškas troškinys - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Kov 27, 2018
1666 Peržiūrų
8 0
Meksikietiškas troškinys

Įkėlė
Meksikietiškas troškinys

Meksikietiškas troškinys

Lengvai pagaminsite, sočiai pavalgysite.

Gamindami užtruksite apie 50-60 minučių.

Mėsos reikėtų šiek tiek mažiau, kokių 500 g , bet aš turėjau daugiau, tai kiek turėjau, tiek ir naudojau… Galite naudoti tik vienos rūšies pupeles, bet aš turėjau baltųjų karališkų ir raudonų – dėjau abejas. Pirkite 2 indelius, po 400 g , bet gryno svorio bus, nupylus skystimą, apytiksliai po 240 g. Vynas. Vyno galite ir nepilti. Jį pakeisti galite vandeniu. Tik nepadauginkite vandens, kaip aš… Pyliau jo 200 ml. Tikrai tiek nereikia. Tik… jei vietoj vyno pilsite vandenį, paskaninkite jį šaukštu ar dviem sojų padažo.  Galite naudoti vieną aitriąja papriką. Netgi būtina, jei toleruojate.

Kad pagamintumėte meksikietišką troškinį, reikės:

75o g maltos maišytos kiaulienos ir jautienos , 1 raudonosios paprikos, 3 česnako skiltelių, 1 labai didelio svogūno, 2 indelių konservuotų pupelių be jokių priedų, 100 – 150 ml raudonojo vyno, 2 pomidorų, 120 g sūrio, 3 šaukštų pomidorų padažo, druskos, maltų juodųjų pipirų, trupučio aliejaus.

Gaminimo eiga:

  • Susmulkinkite svogūną, česnakus, pora minučių pakepinkite (su trupučiu aliejaus, kokiais 4 šaukštais) maišydami ir sudėkite mėsą. Pakepinkite  ant vidutinio kaitrumo ugnies, apie 10-15 minučių, kartais pamaišydami. Papipirinkite, padruskinkite.
  • Sudėkite supjaustytą raudonąją papriką ir pakepinkite dar apie 5 minutes ( uždengiau keptuvę dangčiu ir truputį sumažinau ugnį).
  • Vyną sumaišykite su pomidorų padažu.
  • Pomidorus nuplikinkite verdančiu vandeniu, perliekite šaltu, nulupkite odelę ir supjaustykite griežinėliais.
  • Mėsos masę sumaišykite su pupelėmis, vynu, gardintu pomidorų padažu ir pilkite į kepimo indą.
  • Ant viršaus išdėliokite pomidorų griežinėlius.
  • Kepkite 20 – 25 minutes.
  • Sutarkuokite sūrį ir berkite ant troškinio. Kiškite minutei į orkaitę.
  • Štai ir galite skanauti meksikietišką troškinį, įvertinti ir aptarti, ar netrūksta dar kokio nors produkto jo pagerinimui, o gal kažko per daug?

Skanaus! 😉

Recepto Kategorijos:
Apkepai · Mėsos apkepai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti