Naminiai žuvies piršteliai - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lie 9, 2021
803 Peržiūrų
2 0
Naminiai žuvies piršteliai

Įkėlė
Naminiai žuvies piršteliai

Naminiai žuvies piršteliai

Sakysite, anokie čia žuvų piršteliai, jeigu nesumalta žuvies mėsa? Na, jeigu jums tinka, kai be mėsos primalta ir kaulų, ir odelių ir t.t., pirkite iš parduotuvės 😉 O čia – grynuoliai, naminiai žuvies piršteliai, paskaninti druska, pipiriukais. Na, jeigu jums trūksta skonio, papildomai naudokite žuvies prieskonių. Bet, manau, jog tikrai nereikia, nes puikiai skonį pagerins pačių pasigaminti padažiukai 😉

Padažai: https://skaniausi.net/pikantiskas-padazas-2/  , https://skaniausi.net/avokadu-varskes-ir-agurku-pagardas/ 

Dėl skonio nesiginčysiu…, bet man vis tiktai skaniau kepti keptuvėje ant aliejuko 😉 Na, nesveika, bet skanu 😀 O orkaitėje iškepti piršteliai, man geriau valgosi šalti, nei tie, kurie kepti aliejuje. Va, ir žinok, kas geriau, o kas skaniau 😉

Pastaba. Kepant šiuos pirštelius, labai daug kas priklausys nuo turimų džiūvėsėlių. Turėjau Vilniaus duonos maltų džiūvėsėlių. O jau smulkumas…, kaip miltai… Ištraukiau iš orkaitės pirštelius, paėmiau vieną paragavimui, o tie džiūvėsėliai taip ir byra, tarsi tik ką būčiau pirštelius apvoliojusi. Kai gaminau su stambesnio malimo džiūvėsėliais ir dar su paprika, su ciberžole, viskas buvo kuo puikiausiai – tiek kepant orkaitėje, tiek keptuvėje.

Perku aliaskinių menkių filė be odos ir kaulų. Aišku, ne iš parduotuvės, iš prekeivių lenkiška produkcija(dėžę po 5 kg) – patikrintas reikalas: atitirpinta – nevandeninga, kepama filė nesusileidžia.

Kad pagamintumėte Naminiai žuvies piršteliai, reikės:

600 g aliaskinės menkės (mano turimų filė gabaliukų svoris – 645 g), druskos, baltųjų pipirų, 2 kiaušinių, 5 šaukštų su kaupu maltų džiūvėsėlių, 3 šaukštų su kaupu miltų.

Gaminimo eiga:

  • Žuvį supjaustykite pailgomis juostelėmis.
Naminiai žuvies piršteliai

Naminiai žuvies piršteliai

  • Padruskinkite, papipirinkite.
  • Kiaušinius lengvai išplakite.
  • Žuvies juosteles apvoliokite miltuose, kiaušinio plakinyje, tada džiūvėsėliuose.
  • Sudėkite į kepimo popieriumi išklotą kepimo indą (galite kepimo popierių patepti aliejumi).
Naminiai žuvies piršteliai

Naminiai žuvies piršteliai

  • Kepkite apie 15 – 20 minučių iki 180 C laipsnių įkaitintoje orkaitėje.
  • Patiekalą Naminiai žuvies piršteliai tiekite su padažiuku ar net keliais. Galite dar pasiskaninti ir šviežiais pomidoriukais. 
Naminiai žuvies piršteliai

Naminiai žuvies piršteliai

  • Tiesa, galite kepti pirštelius ir keptuvėje. reikės aliejaus. Kepkite iš abiejų pusių ne mažiau, kaip 5 minutes. Iškepusius dėkite ant popierinio rankšluosčio, kad nusivarvėtų riebalo perteklius.
Naminiai žuvies piršteliai

Naminiai žuvies piršteliai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti