Nugarinės kepsniai su špinatų ir varškės padažu - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lie 1, 2018
839 Peržiūrų
5 0
Nugarinės kepsniai su špinatų ir varškės padažu

Įkėlė
Nugarinės kepsniai su špinatų ir varškės padažu

Nugarinės kepsniai su špinatų ir varškės padažu

 

Nekasdieniška, skanu, greitai pagaminama ir negėda patiekti svečiui. Nugarinės kepsniai su špinatų ir varškės padažu – tiems, kas mėgsta kepsnius, nori paįvairinti gaminamų patiekalų sąrašą, ar laukia svečių ir nori juos skaniai bei prašmatniai pagaminti, bet nenori ilgai terliotis virtuvėje. Gamindami užtruksite apie 30 minučių. Iš nurodyto kiekio produktų pagaminsite 4 porcijas (iš pradžių atrodys, kad nuo tokios porcijos nebūsite sotūs, bet ją suvalgę apsigalvosite 😀 ) arba 2 laaabai sočias porcijas, kurias sunkiai įveikia ir valgūs vyrai.

Kad pagamintumėte Nugarinės kepsnius su špinatų ir varškės padažu, reikės:

Apie, bet ne mažiau 400 g kiaulienos nugarinės (4 gabaliukų apie 1 cm storio ir apie 100 g + svorio kiekvienas), druskos, maltų juodųjų pipirų, 1 kiaušinio, saujos miltų, saujos kukurūzų krakmolo, aliejaus ir kiaulės taukų kepimui, 4 vidutinio dydžio šviežių bulvių, pomidorų, 6 šaukštų varškės (naudojau liesą Vilkyškių birią varškę iš plastmasinės permatomos 500 g dėžės), apie 20 – 30 ml grietinėlės, 1-2 šaukštų lydyto sviesto (naudojau Pure Butter Ghee) ir apie 80 g šviežių špinatų.

Gaminimo eiga:

  • Nuskuskite bulves ir supjaustykite šiaudeliais. Berkite į įkaitintą keptuvėje (geriau platesnėje) aliejaus ir kiaulės taukų mišinį. Kepkite retkarčiais pamaišydami, kol apkeps iki auksinės spalvos ir bus minkštos.
  • Mėsos gabaliukus nuplaukite, nusausinkite, truputį, kad suplonėtų (tik nepersistenkite) beveik perpus gabaliukai, pamuškite ir padruskinkite bei papipirinkite. Apvoliokite išplkaktame kiaušinyje, paskui miltų bei krakmolo mišinyje ir kepkite ant vidutinės ugnies. Aliejaus į keptuvę pilkite tiek, kad kepsnius apsemtų iki pusės (daug nereikės). Kai apkeps viena kepsnių pusė, apverskite, dar truputį sumažinkite ugnį ir kepkite, kol gražiai apkeps ir kita pusė.
  • Bulves ir kepsnius kepkite apie 15 minučių. Kepkite vienu metu (aišku, skirtingose keptuvėse 🙂 )
  • Špinatus nuplaukite, nusausinkite, supjaustykite ir dėkite į keptuvę su sviestu. Minutę pakepinkite ant vidutinio kaitrumo ugnies (kol špinatai sukrenta), tada berkite varškę, pamaišykite kelias sekundes, supilkite grietinėlę, dar pora kartų pamaišykite (grietinėlė turi tik sušilti, o ne užvirti) ir nukelkite nuo ugnies. Padažą gaminkite tada, kai iki kepsnių ir bulvių kepimo laiko bus likę vos pora minučių.
  • Į nemažą lėkštę dėkite bulvyčių, greta dėkite kepsnius ir juos užpilkite padažu.
  • Nugarinės kepsnius su špinatų ir varškės padažu tiekite su pomidorais. Nors galite skanauti ir su šviežių daržovių salotomis, bet skaniausia su pomidorais 😉
Nugarinės kepsniai su špinatų ir varškės padažu

Nugarinės kepsniai su špinatų ir varškės padažu

Skanaus! 😀

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti