Pomidorų padažai žuviai ir kotletams paskaninti - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Rgp 30, 2013
2257 Peržiūrų
0 0
Pomidorų padažai žuviai ir kotletams paskaninti

Įkėlė
Pomidorų padažai žuviai ir kotletams paskaninti

Pomidorų padažai žuviai ir kotletams paskaninti

Pomidorų padažas žuvies patiekalams paskaninti
Patarimas. Vietoj žuvies sultinio galite naudoti mėsos ar daržovių sultinį. Toks padažas puikiai tiks prie mėsos ar daržovių patiekalų: teftelių, frikadelių ar įvairių kotletų ir pnš.
Kad pagamintumėt padažą reikės: 3-4 pomidorų, poros stiklinių žuvies sultinio, ryšulėlio petražolių, po pusę nedidelio svogūno ir morkos, po šaukštą sviesto ir miltų, aliejaus, druskos.
Gaminimo eiga:sutarkuokit morką, susmulkinkit svogūną, sukapokit petražoles. Nulupkit pomidorų odelę (nuplikykit verdančiu vandeniu, perliekit šaltu ir lengvai nusilups), supjaustykit skiltelėmis ir sutrinkit grūstuvu iki vientisos masės. Svieste pakepinkit svogūnus, morkas ir miltus (3-5 minutes). Ten pat supilkit pomidorų masę, pilkit sultinį, padruskinkit, išmaišykit ir ant nekaitrios ugnies nuolat pamaišydami virkit 8-10 minučių, kol sutirštės. Dar kartą viską pertrinkit ir įpilę truputį aliejaus, išmaišykit.
Pomidorų padažas kotletams paskaninti
Kad pagamintumėt pomidorų padažą reikės: pomidorų savo sultyse, pipirų, druskos.
Gaminimo eiga: į keptuvę (ten pat dėkite ir kotletus), supilkit šakute pertrintus pomidorus su sultimis, padruskinkit ir papipirinkit (jei norit, įberkit ir truputį cukraus). Išmaišykit. Kai užvirs, prisukit ugnį ir uždengę dangčiu tušinkit 15-20 minučių.

Recepto Kategorijos:
Padažai ir kremai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti