Silkė su bazilikais - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Gru 20, 2018
1143 Peržiūrų
10 1
Silkė su bazilikais

Įkėlė
Silkė su bazilikais

Silkė su bazilikais

Radau, pasigaminau ir likau sužavėta 😀 Būtinai paruoškite marinuotą silkę su bazilikais ir petražolėmis. Taip paruošta silkutė turi fantastišką skonį! Superinį skonį! Nesitikėjome. Bet… visuomet yra tas „bet” … Mums skaniau su virtomis bulvėmis ir tik su jomis. Ir dar… mano trintuvas „grybą pjovė” 🙁 ir prastai trynė žoleles, tad teko trinti ilgiau… Bet, žinoma, kad skonis nuo to nepasikeitė 😀

!!! Kai į marinatą sudėsite silkės gabaliukus ir išmaišę dėsite į stiklainiukus, nenupilkite susidariusio skysčio… Man pasirodė, kad jo labai daug, nupyliau truputį (gerai, kad tik truputį!) ir pasigailėjau…, nes silkė marinuodamasi sutraukia į save skystį.

Iš nurodyto kiekio pagaminsite 4 porcijas.

Kad paruoštumėte Silkę su bazilikais, reikės:

1 rpundelio šviežių bazilikų, 1 pundelio šviežių petražolių, apie 1 l vandens (žolelėms nuplikyti), 1 žaliosios citrinos žievelės ir sulčių, 200 ml riebios grietinės,1 šaukštelio česnako granulių,  žiupsnelio druskos, 400 g silkių filė.

Gaminimo eiga:

  • Sudėkite bazilikus ir petražoles į sietelį.
  • Užvirkite vandenį ir užpilkite jį ant žolelių. Nedelsiant nuskalaukite jas šaltu vandeniu ir labai švelniai nuspauskite vandenį iš jų. 
  • Nutarkuokite į indą, kuriame maišysite marinatą, citrinos žievelę ir išspauskite ten pat sultis, sudėkite bazilikus, petražoles, grietinę, česnakų granules, padruskinkite.
  • Sutrinkite viską elektriniu trintuvu (smulkintuvu), kol gausite tolygų žalią padažą (žalias gavosi, bet žolelės nesusitrynė gerai).
  • Supjaustykite silkę gabaliukais. Atsargiai sumaišykite silkę su padažu ir supilkite į švarius stiklinius indelius arba didesnį indelį.
  • Prieš ptiekdami silkę su bazilikais, ją šaldytuve palaikykite mažiausiai vieną valandą.

Receptas iš: https://www.santamariaworld.com/lt/receptai/marinuota-silke-su-bazilikais/#view=description&selection=c4

Recepto Kategorijos:
Žuvies užkandžiai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti