Skanus makaronų apkepas - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lie 23, 2013
1930 Peržiūrų
0 0
Skanus makaronų apkepas

Įkėlė
Skanus makaronų apkepas

Skanus makaronų apkepas

Kad pagamintumėt šį apkepą, reikės:

400 g makaronų, 300 g šaldytų žirnelių, 200 g rūkyto kumpio, 500 ml pieno, 150 g fermentinio sūrio, svogūno, 100 g sviesto, poros šaukštų miltų, , trupučio muskatų, bazilikų, maltų juodųjų pipirų, druskos.

Gaminimo eiga:

makaronus sulaužykit gabalėliais  ir išvirkit pasūdytam vandenyje, nuvarvinkit. Kumpį supjaustykit juostelėm, svogūną – kubeliais, 2/3 sūrio supjaustykit kubeliais, o 1/3 – sutarkuokite. Su šaukštu sviesto apkepkit svogūnus, suberkit kumpį, žirnelius, padruskinkit, papipirinkit ir troškinkit 5 minutes. Nukelkit nuo ugnies, sudėkit sūrio kubelius ir išmaišykit, kad išsilydytų.

Gaminkit padažą. Ištirpinkit pora šaukštų sviesto ir jame apskrudinkit miltus. Maišydami supilkit pieną ir virkit 5 minutes ant silpnos ugnies. Bazilikų lapelius susmulkinkit ir suberkit į padažą. Gardinkit muskatais, papipirinkit, padruskinkit. Virtus makaronus sumaišykit su kumpio troškiniu, dėkit į sviestu išteptą kepimo indą ir apliekit padažu. Viršų pabarstykit tarkuotu sūriu, pridėliokit sviesto gabaliukų ir kepkit , kol atsiras rudai auksinė plutelė, iki 180 C įkaitintoj orkaitėj. Skanaus! 🙂

Recepto Kategorijos:
Apkepai · Makaronų ir kruopų apkepai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti