Sluoksniuotas varškės tešlos pyragas - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lie 11, 2013
929 Peržiūrų
0 0
Sluoksniuotas varškės tešlos pyragas

Įkėlė
Sluoksniuotas varškės tešlos pyragas

Sluoksniuotas varškės tešlos pyragas

Gaminimo eiga:

varškę išsukit su šešių kiaušinių tryniais ir druska iki vientisos masės. Pilkit pieną ir išmaišykit. Berkit miltus ir maišykit. Kiaušinių baltymus išplakit iki standumo ir atsargiai įmaišykit į tešlą. Keptuvėje iškepkit 4 papločius (apkepkit iš abiejų pusių).

Pirmas įdaras. Supjaustykit lašinukus, pakepkit ir sudėkit nuluptų pomidorų griežinėlius, papipirinkit, padruskinkit, išmaišykit ir apkepkit.

Antras įdaras: supjaustykit mėsą, papriką, česnako skiltelę, svogūną. Iš pradžių pakepinkit mėsą, dėkit česnaką, prieskonius, pakepinkit. Tada sudėkit daržoves ir patroškinkit apie 10 minučių. Suberkit kapotas petražoles ir išmaišykit.

Trečias įdaras: susmulkinkit svogūną, juostelėm supjaustykit papriką ir apkepkit. Kiaušinius išplakit su pienu, papipirinkit, padruskinkit, berkit muskatų, pilkit ant paruoštų daržovių ir gerai išmaišykit.

Papločius po vieną dėkite į kepimo formą ir pertepkit įdarais. Ant viršaus užliekite likusių 3 kiašinių plakinį ir pabarstykit tarkuotu sūriu. Kepkit apie 45 minutes iki 250 C įkaitintoje orkaitėje.

Kad pagamintumėt pyragą reikės:

Tešlai: 300 g liesos varškės, 9 kiaušinių, 200 ml pieno, 120 g miltų, druskos, aliejaus, 100 g fermentinio sūrio.

Pirmam įdarui: 6 pomidorų, 100 g lašinukų, druskos, maltų pipirų.

Antram įdarui: 300 g jautienos, svogūno, paprikos, skiltelės česnako, maltos saldžiosios paprikos, kapotų petražolių, aliejaus.

Trečiam įdarui: 4 kiaušinių, 3 šaukštų pieno, svogūno, paprikos, muskatų, pipirų maltų, druskos, aliejaus.

Skanaus! 🙂

Recepto Kategorijos:
Sotūs pyragai ir pyrageliai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti