Tinginių balandėliai - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Bir 16, 2013
11894 Peržiūrų
0 0
Tinginių balandėliai

Įkėlė
Tinginių balandėliai

Tinginių balandėliai

Gamindami tinginių balandėlius neužtruksite nei valandos! O pagaminimo būdas labai paprastas: tereikia sumaišyti visus produktus, padaryti pailgus kotletukus ir iškepti :). Tinginių balandėlius su malonumu gaminsit ne tik tie, kurie norėsit sutaupyti laiko, bet ir tie, kurie nenori terliotis … :). Gaminti tokius balandėlius galėsite ne tik keptuvėje, puode, troškintuve, bet ir orkaitėj.

Kad pagamintumėt  balandėlius reikės:

800 g maltos kiaulienos ir jautienos,  500-600 g kopūsto, 500 g grietinės, 2/3 stiklinės ryžių, morkos, svogūno,  3 šaukštų pomidorų padažo, šaukštelio druskos, pusės šaukštelio maltų juodųjų pipirų, džiūvėsėlių.

Gaminimo eiga.

į mėsą dėkite susmulkintą svogūną, druskos, pipirų ir išmaišykit.  Ryžius išvirkite pasūdytam vandeny (ryžiai turi būti birūs). Sutarkuokit morką ir įmaišykit į mėsą (morką geriau apkepti. Aš kartais apkeptas tarkuotas morkas nededu į balandėlių vidų, o prieš kepdama orkaitėj uždedu ant balandėlių viršaus ir tuomet užpilu padažu). Labai smulkiai supjaustykit kopūstą, užpilkit verdančiu vandeniu ir tegul pastovi 3 minutes (galima ir sutarkuoti stambia tarka – bus greičiau ir skaniau :)). Paskui vandenį nupilkit ir kopūstus sumaišykit su mėsa. Sudėkit ir ryžius. Viską gerai išmaišykit, jei reikia padruskinkit ir papipirinkit. Iš gautos masės formuokit pailgus kotletukus, apvoliokit džiūvėsėliuose ir apkepkit keptuvėje ant stiprios ugnies. Sumaišykit grietinę, pomidorų padažą, truputį druskos ir įpilkit pusė stiklinės vandens. Balandėlius sudėkit į kepimo indą aukštesniais kraštais, užpilkit padažu ir kepkit 45 minutes iki 180 C įkaitintoje orkaitėje.

Taip pagamintus balandėlius valgys net ir tie, kurie nemėgsta kopūstų.  Skanaus!

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti