Tiramisu - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lie 2, 2018
1426 Peržiūrų
6 0
Tiramisu

Įkėlė
Tiramisu

Tiramisu

Nuostabus itališkas desertas. Pagaminamas labai greitai, nereikalaujanti ypatingų pastangų gamyba, paprasti produktai, kurių bet kada galite įsigyti bet kuriame prekybos centre, ir sotus, labai sotus desertas 😉

Iš nurodyto kiekio pagaminsite 4 sočias porcijas, o užtruksite 20 minučių. Na taip, dar reikės šiek tiek palaikyti šaldytuve. Kadangi mano deserto ragautojai nepasižymi kantrumu, desertas šaldytuve teišbūna vos pusvalandį. Šiaip jau būtų geriau, jei jis ten (šaldytuve) pasisvečiuotų bent 1-2 valandas. Bet… galiu jus užtikrinti, jog užtenka ir pusvalandžio 😀

Beje: puresnis maskarponės kremas tampa ilgėliau pabuvęs šaldytuve; jei desertą ragaus vaikai arba jūs nenorite alkoholio, galite tik šaukštą įpilti į kavą arba apsieiti ir be jo. O šiaip tai, jei ilgiau pastovi desertas šaldytuve, tai ir visai nesijaučia alkoholio, tik malonus prieskonis kreme.

Kad pagamintumėte Tiramisu, reikės:

500 g maskarponės, 3 kiaušinių, 100 g biskvitinių sausainių „Savoiardi”, 4 šaukštų cukraus pudros, 150 ml stiprios kavos („Espresso”), 4 šaukštų „Amareto” arba romo, kakavos miltelių (užbarstyti).

Gaminimo eiga:

  • 2 šaukštus romo arba likerio sumaišykite su kava.
  • Į 4 indelius (manieji 400 ml talpos) dėkite sulaužytas sausainių lazdeles ir užpilkite jas kava.
  • Maskarponę, kiaušinių trynius bei cukraus pudrą išplakite iki vientisos masės ir įmaišykite likusius du šaukštus romo arba likerio.
  • Baltymus išplakite iki standžių putų (apvertus indą jos taip ir turi likti jame) ir atsargiai įmaišykite į maskarponės masę.
  • Ant sausainių dėkite maskarponės masę ir pabarstykite kakavos milteliais.
  • Kiškite į šaldytuvą ir palaikykite kol tieksite. 

Skanaus! 😉

Recepto Kategorijos:
Desertai · Sūrio ir varškės desertai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti