Troškinti rauginti kopūstai su dešrelėmis - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Lap 7, 2018
1447 Peržiūrų
4 1
Troškinti rauginti kopūstai su dešrelėmis

Įkėlė
Troškinti rauginti kopūstai su dešrelėmis

Troškinti rauginti kopūstai su dešrelėmis

Mėgstantiems raugintus kopūstus – puikus, sotus bei greitai paruošiamas patiekalas – Troškinti rauginti kopūstai su dešrelėmis. Profesionalai sako, jog gaminant kopūstų troškinį nereikia dėti pomidorų… Jie teigia, jog tuomet raugintų kopūstų troškinys nebus lietuviškas. O man tai kas, man su pomidorais skaniau! Ėėėė neee, neklyskite, pomidorų padažas, kečiupas netiks… Šį patiekalą reikia gaminti tik su pomidorais sultyse. O jei jau be pomidorų tyrės ar pomidorų sultyse gaminu, tai tuomet dedu šoninės, kartu troškinu ir bulves. Bet tai jau kitas patiekalas ir visai kito skonio.

Štai, kokius produktus aš perku, kai gaminu patiekalą „Troškinti rauginti kopūstai su dešrelėmis“ :

   

Pagaminsite 5-6 porcijas.

Gamindami užtruksite apie 40 minučių.

Kad pagamintumėte „Troškinti rauginti kopūstai su dešrelėmis“, reikės:

850 g raugintų kopūstų, 7 karštai rūkytų sardelių, indelio luptų pomidorų sultyse, 50 g kiaulės taukų, 50 ml aliejaus, druskos.

Garnyrui: bulvių košės.

Gaminimo eiga:

  • Užkaiskite puodą su vandeniu (bulvėms virti).
  • Gilesnėje didelėje keptuvėje įkaitinkite aliejų su kiaulės taukais, sudėkite raugintus kopūstus (su sunka, kuri bus maišelyje) ir uždengę keptuvę dangčiu troškinkite ant vidutinio kaitrumo ugnies 15 minučių, laikas nuo laiko pamaišydami. Jei labai greitai išseks skystis, galite įpilti pusė stiklinės vandens, nors man to daryti ir neprireikė. 
  • Kai tik užkaisite kopūstus, greitai skuskite bulves, nuplaukite jas, supjaustykite nedideliais gabalėliais (nedidelias bulves dalinkite į 4 dalis, didelias į 6 dalis – taip greičiau išvirs) ir dėkite į verdantį vandenį. Padruskinkite ir virkite, kol bus minkštos.
  • Į besitroškinančius kopūstus, sudėkite pomidorus su sultimis, neišmaišykite ir pakaitinkite dar 5 minutes. Tada sudėkite supjaustytas dešreles, išmaišykite, jeigu reikia padruskinkite ir troškinkite dar 5 minutes. Pamaišykite dažniau, kad nepriliptų prie keptuvės dugno (maišiau kas dvi minutės 🙂 ).
  • Bulves sugrūskite su pienu bei sviestu (dedu Šeimininkės sviesto su žolelėmis, jo negailėdama 🙂 ).
  • Troškinti rauginti kopūstai su dešrelėmis jau paruošti! Tiekite su bulvių koše.

Skanaus! 😉

P.S. Raugintus kopūstus ir pomidorus konservuotus perku IKI parduotuvėje, o karštai rūkytas dešreles – Maximoje.

Recepto Kategorijos:
Daržovių antrieji patiekalai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti