Viščiukų krūtinėlių kepsneliai - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Rgs 17, 2019
962 Peržiūrų
8 0
Viščiukų krūtinėlių kepsneliai

Įkėlė
Viščiukų krūtinėlių kepsneliai

Viščiukų krūtinėlių kepsneliai

Taip pagaminti Viščiukų krūtinėlių kepsneliai puikiai tiks su saldžiarūgščiu daržovių padažu https://skaniausi.net/?p=14202&preview=true  ir su bulvėmis, keptomis orkaitėje  https://skaniausi.net/bulves-idarytos-brokoliais/
Be abejo, galite ruošti bet kokį kitą garnyrą 😉 
Pastaba. Perkant krūtinėles supjaustytas, kepsniams, jos būna plonos, bet ne visuomet vienodo dydžio, tad jas aš supjausčiau mažesniais gabalėliais, o vieną gabalėlį teko ir pamušti, nes jis tikrai buvo storokas ir nebūtų iškepęs kartu su visais. Jei jūsų orkaitėje viskas kepa tolygiai, apkepa vienodai ir iš viršaus, ir iš apčios, kepsnelių vartyti nereikia. Kitu atveju, praėjus pusei kepimo laiko teks apversti. Beje! Kad ne taip susausėtų kepsnelių viršus, galima apšlakstyti aliejumi. 
Kad pagamintumėte Viščiukų krūtinėlių kepsneliai, reikės: 
400 g viščiukų broilerių krūtinėlių kepsniams, druskos ir maltų juodųjų pipirų pagal skonį, 2 nedidelių česnako skiltelių, šaukštelio Dižono grastyčių, kaupino šaukšti natūralaus jogurto, kiaušinio.
Gaminimo eiga:
  • Vištienos krūtinėles padruskinkite, papipirinkite ir sumaišę su jogurtu, garstyčiomis bei tarkuotais česnakais, pusvalandį palikite pasimarinuoti.
  • Orkaitę įkaitinkite iki 200 C kaitros.
  • Vištienos gabalėlius pamirkykite kiaušinio plakinyje ir kruopščiai apvoliokite džiūvėsėliuose.
  • Paruoštus kepsnelius dėkite į kepimo popieriumi išklotą skardą ir kiškite į orkaitę.
  • Kepkite 20 minučių.
Viščiukų krūtinėlių kepsneliai

Viščiukų krūtinėlių kepsneliai

Skanaus! 😉

Panašūs receptai: https://www.lamaistas.lt/receptas/traskus-orkaiteje-kepti-vistienos-gabaliukai-su-suriu-57884 , http://shirshiulizdas.blogspot.com/2017/01/orkaiteje-kepti-vistienos-kepsneliai.html

 
 
 
Recepto Kategorijos:
Vištienos antrieji patiekalai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti