Žuvienė su krevetėmis ir kalmarais - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Geg 20, 2013
1389 Peržiūrų
0 0
Žuvienė su krevetėmis ir kalmarais

Įkėlė
Žuvienė su krevetėmis ir kalmarais

Žuvienė su krevetėmis ir kalmarais

Dauguma išgirdę, kad patiekale bus jūros gėrybių, susiraukia… Siūlau pamėginti. Bent vieną kartą :). Dėkite perpus mažiau krevečių, kalamarų  ir naudokite daugiau sultinio (virkite ne tokią tirštą sriubą) arba dėkite tik šiek tiek mažiau krevečių, o kalmarų visiškai nedėkite.

Gaminimo eiga:

menkes ir kalmarus supjaustykit gabalėliais. Svogūną ir česnakų skilteles susmulkinkite. Pankolį nuvalykite, išplaukite ir supjaustykit gabalėliais. Krapus susmulkinkit. Į keptuvę pilkit aliejaus, įkaitinkit ir apie tris minutes pakepinkit svogūnus, česnakus, pankolį. Sudėkite skiltelėmis pjaustytus pomidorus ir maišydami kepkite pora minučių. Į puodą pilkite stiklinę vandens, sudėkite žuvį, užvirkite ir 5 minutes kaitinkite sumažinę ugnį. Pilkite daržovių sultinį, sudėkite kalmarus, krevetes, užvirkite. Sudėkite pakepintas daržoves, padruskinkit ir papipirinkit. Sriubą pilstykit į lėkštes ir papuoškit smulkintais krapais.

Kad išvirtumėt sriubą prireiks:

300 g menkių filė, 200 g virtų kalmarų filė, 100 g aižytų krevečių, svogūno, poros česnako skiltelių, 3 pomidorų, pankolio, poros šaukštų aliejaus, krapų, druskos, maltų juodųjų ir kvapiųjų pipirų, 1,5 l daržovių sultinio. Skanaus!

Recepto Kategorijos:
Greitai paruošiamos sriubos · Sriubos

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti