Žuvies kotletai kitaip - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Geg 31, 2020
1304 Peržiūrų
7 0
Žuvies kotletai kitaip

Įkėlė
Žuvies kotletai kitaip

Žuvies kotletai kitaip

Tik iškepti kotletai – minkštutėliai, purutėliai ir tikrai neturi specifinio žuvies kvapo. Kas ragavo, nelabai ir suprato, iš ko pagamintus kotletus valgo 😀 Bet…, pamėginau užšaldyti juos ir po keleto dienų, atšildžiusi  troškinau su padažiuku… skanūs, bet kvapas žuvies jau suintensyvėjęs buvo. Kodėl tai rašau? Ogi įspėju, kad turint šeimoje vieną ar kelis žuvies nemylėtojus, tokius kotletus geriausia suvalgyti iškart 😉

Pastaba. Perku smulkintą sušaldytą žuvį gabaliukais (būna po 300 g, po 700 g, žiūrint, kur perku). Jei gabaliukai būna per daug stambūs, pertrinu elektriniu trintuvu. Bulves geriausia išvirti iš vakaro. Ir nesvarbu ar jos su lupyna virtos, ar ne.

Kad pagamintumėte Žuvies kotletai kitaip, reikės:

300 g jūrinės žuvies (menkės galima), 300 g maltos kiaulienos, 1 kiaušinio,  1 arbatinio šaukštelio Dižono garstyčių, žiupsnelio maltų baltųjų pipirų, žiupsnio druskos (pagal skonį), 2 šaukštų manų, 1 šaukšto maltų džiūvėsėlių, apie 220 g (2 vidutinio dydžio) bulvių , šaukštelio smulkintų džiovintų česnakinių laiškų.

Taip pat reikės: 1 kiaušinio baltymo, aliejaus kepimui.

Gaminimo eiga:

  • Išvirkite bulves.
  • Sumaišykite žuvį ir kiaulieną, muškite kiaušinį, Dižono garstyčias, džiūvėsėlius, manus, įtarkuokite smulkia tarka bulves, skaninkite džiovintais česnakų laiškais, padruskinkite, papipirinkite ir viską išminkykite. Masė nebus tiršta.
  • Delnus vilgykite vandeniu, formuokite kotletukus, juos aptepkite truputį paplaktu kiaušinio baltymu ir dėkite į keptuvę su įkaitintu aliejumi.
  • Kepkite sumažinę, beveik iki minimumo, ugnį, po 10-14 minučių iš abiejų pusių.  
  • Dedam į lėkštes, kraunamės salotų ir ragaujam!

Skanaus! 😉

 

Recepto Kategorijos:
Žuvies antrieji patiekalai

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti