Žuvies maltiniai su varške - Skaniausi patiekalų receptai! Kulinarija.
Rgp 4, 2017
3976 Peržiūrų
15 0
Žuvies maltiniai su varške

Įkėlė
Žuvies maltiniai su varške

Žuvies maltiniai su varške

Nė iš tolo neprimenantys valgyklinių žuvies maltinukų. Nesitikėjau, kad gausis tokie purūs, burnoje tirpstantys. Jei neturite žuvies sultinio ir nereikia. Įpilkite vandens, tik nepadauginkite, papipirinkite, padruskinkite, įmeskite sutarkuotą didelę česnako skiltelę, saują smulkintų krapų ir patroškinkite apie pusvalandį. Vandens turi likti labai nedaug. Paskui tik supilkite grietinėlę, ši užvirs ir – viskas. Ir nebūtinai puode, galima ir aukštesniais kraštais keptuvėje. Man netgi patogiau. Arba troškinimo puode žemais kraštais. Na, rasite, kur jums patogiau gaminti 🙂 Valgėm su pomidorais. Ir jokio kito garnyro. Patikėkite, nereikia 🙂 Beje, šie maltiniai ne tik, kad skanūs, bet dar ir greitai pagaminami.

Kad pagamintumėte žuvų maltinukus su varške, reikės:

500 g žuvų file (naudoju menkę), 180 g varškės, 2 kiaušinių, 3 šaukštų manų kruopų, svogūno, 25 g sviesto, maltų juodųjų pipirų, druskos, miltų, aliejaus kepti. Troškinti: 100 ml grietinėlės, 2 kubelių žuvies sultinio, svogūno, lauro lapelio, druskos, maltų pipirų.

Gaminimo eiga:

  • Žuvies filė sumalkite (sutryniau elektriniu trintuvu), įmuškite kiaušinius, berkite manų kruopas, sudėkite varškę, pakepintus svogūnus, padruskinkite, papipirinkite. Viską gerai išmaišykite, formuokite maltinukus (aštuonis), apvoliokite miltuose ir apkepkite aliejuje ant kaitrios ugnies.
Žuvies maltiniai su varške

Žuvies maltiniai su varške

  • Apkeptus maltinukus dėkite į puodą, užpikite karštu sultiniu, sudėkite pjaustytą svogūną, gardinkite lauro lapeliu, padruskinkite, papipirinkite ir troškinkite ant silpnos ugnies apie pusvalandį. Galiausiai supilkite grietinėlę ir po poros minučių išjunkite viryklę.

Galite skanauti! 🙂

Dar nėra komentarų

× Norėdami prisijungti prie diskusijos, turite prisijungti